Aukce XLIII./2018
František Max
Parníky na Vltavě
Id: 113213
olej/karton, rozměr ve výřezu 31,5 x 43 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Neznačeno
Přátelé
Id: 114010
olej/plátno, rozměr 33 x 32 cm, nesignováno (Ludmila Jiřincová?), oděrky na rámu, drobné oděrky na malbě
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Kristian Kodet
Dotek andělů
Id: 115114
lept/papír, rozměr ve výřezu 16 x 12 cm, signováno uprostřed dole, datováno 98, paspartováno, rámováno, zaskleno, PO
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 500 Kč
Vojtěch Pernica
Při odpočinku
Id: 113203
olej/plátno, rozměr 36,5 x 35 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, malba lokálně poškozena, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 100 Kč
Josef Dvořák
Kameničky
Id: 115103
olej/karton, rozměr 38 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno 1946, drobně poškozený rám, obraz v původním stavu, PO
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
5 100 Kč
Karel Petrbauer
Zátiší s karafou
Id: 104005
olej/plátno, rozměr 74 x 97 cm, signováno vlevo nahoře, zaskleno, dekorativně adjustováno, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč
Otakar Hůrka
Říční zátočina
Id: 104127
olej/překližka, rozměr 19 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 000 Kč
Měsíc nad mořem
Id: 108402
olej/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 000 Kč
Karel Schadt
Motiv z Tater
Id: 112103
olej/plátno, rozměr 74 x 60 cm, signováno vlevo dole, v minulosti odborně restaurováno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč
Vincenz Hawlicek
Canale
Id: 104117
kombinovaná technika/kvaš/tempera/lepenka, rozměr 66 x 52 cm, signováno vlevo dole, datováno 908, popis vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem znečištěno, zcela původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 900 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící akt
Id: 111813
kombinovaná technika/papír, rozměr 52 x 39 cm, signováno vpravo dole, lokálně pomačkaný papír, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 900 Kč
Milenecká lože
Id: 99223
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 700 Kč
Vlastislav Lachout
Praha
Id: 110801
olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, signováno vpravo dole, volné plátno, lokálně protlačené, lokálně odloupnutá barva, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč
Neznačeno
V jesličkách
Id: 106815
olej/plátno, rozměr původní malby 17,5 x 13,5 cm, rentoilováno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč
Neznačeno
Alegorická studie
Id: 110203
kombinovaná technika/papír, rozměr oválu 20 x 15 cm, jedná se pravděpodobně o studii Josefa Navrátila, paspartováno, rámováno, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč