Aukce XLIII./2018
Gustav Klimt
Akty
Id: 114303
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 44,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát vydavatelství
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
38 789 Kč
Příhozy: 60
Vlaštovka
Id: 112501
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti synem autora
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 500 Kč
Příhozy: 53
Vojtěch Sedláček
S koněm
Id: 110303
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 36,5 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 34, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
37 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Labutě
Id: 109301
kolorovaná kresba/akvarel/ruční papír, velikost listu 41,5 x 58 cm, signováno vpravo dole, věnování Andre Breton s chotí, datováno 19.2.1953, papír lehce pomačkán, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
36 500 Kč
Zdeněk Burian
Proti vlnám
Id: 110515
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 27 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
36 000 Kč
Zdeněk Burian
Smutek
Id: 110518
tuž/papír, rozměr ve výřezu 21 x 15,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
4 900 Kč
36 000 Kč
Antonín Waldhauser
Větrný mlýn
Id: 112201
olej/dřevo, rozměr 11 x 17 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
36 000 Kč
Ptáček na větvičce
Id: 112503
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 42 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 82, paspartováno, nerámováno, volně loženo, na zadní straně potvrzení pravosti synem autora
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
36 000 Kč
Václav Rabas
Orání
Id: 113801
olej/lepenka, rozměr 26 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, zaskleno, uvedeno v monografii Jiřího Kotalíka "Václav Rabas - Kronika jeho života a díla", oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Jaroslav Panuška
Rybářský ráj
Id: 110206
olej/karton, rozměr 18,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 52
Salvador Dalí
Santiago El Grande
Id: 111104
litografie/ruční papír, velikost tisku 45 x 33,5 cm, značeno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, značený papír, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 55
Vojtěch Sedláček
Na poli
Id: 114801
kombinovaná technika/olej/lepenka, rozměr ve výřezu 65 x 47 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, lehce zvlněná lepeka
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 000 Kč
Václav Rabas
Letní den
Id: 112109
olej/plátno, rozměr 34 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 52
Josef Procházka
Podzimní odpoledne
Id: 115119
olej/plátno, rozměr 31 x 41 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 000 Kč
Josef Písecký (Liška)
Pevnost na Jadranu
Id: 112108
olej/plátno, rozměr 85 x 95 cm, signováno vlevo dole, datováno 1914, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně restaurován
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
33 000 Kč