Čas na serveru 02:54:01

Aukce XLIII./2018

Gustav Klimt - Akty

Gustav Klimt
Akty

Id: 114303

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 44,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát vydavatelství

Vyvolávací cena:

38 789

Detail

Příhozy: 60

Ota Janeček - Vlaštovka

Vlaštovka

Id: 112501

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti synem autora

Vyvolávací cena:

38 500

Detail

Příhozy: 53

Vojtěch  Sedláček - S koněm

Vojtěch Sedláček
S koněm

Id: 110303

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 36,5 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 34, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Labutě

Marie Čermínová - Toyen
Labutě

Id: 109301

kolorovaná kresba/akvarel/ruční papír, velikost listu 41,5 x 58 cm, signováno vpravo dole, věnování Andre Breton s chotí, datováno 19.2.1953, papír lehce pomačkán, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

36 500

Detail

Zdeněk Burian - Proti vlnám

Zdeněk Burian
Proti vlnám

Id: 110515

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 27 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:
6 000

36 000

Detail

Zdeněk Burian - Smutek

Zdeněk Burian
Smutek

Id: 110518

tuž/papír, rozměr ve výřezu 21 x 15,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:
4 900

36 000

Detail

Antonín Waldhauser  - Větrný mlýn

Antonín Waldhauser
Větrný mlýn

Id: 112201

olej/dřevo, rozměr 11 x 17 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček na větvičce

Ptáček na větvičce

Id: 112503

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 42 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 82, paspartováno, nerámováno, volně loženo, na zadní straně potvrzení pravosti synem autora

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Václav Rabas - Orání

Václav Rabas
Orání

Id: 113801

olej/lepenka, rozměr 26 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, zaskleno, uvedeno v monografii Jiřího Kotalíka "Václav Rabas - Kronika jeho života a díla", oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Jaroslav Panuška - Rybářský ráj

Jaroslav Panuška
Rybářský ráj

Id: 110206

olej/karton, rozměr 18,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 52

Salvador Dalí - Santiago El Grande

Salvador Dalí
Santiago El Grande

Id: 111104

litografie/ruční papír, velikost tisku 45 x 33,5 cm, značeno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, značený papír, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:
2 800

35 000

Detail

Příhozy: 55

Vojtěch  Sedláček - Na poli

Vojtěch Sedláček
Na poli

Id: 114801

kombinovaná technika/olej/lepenka, rozměr ve výřezu 65 x 47 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, lehce zvlněná lepeka

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Václav Rabas - Letní den

Václav Rabas
Letní den

Id: 112109

olej/plátno, rozměr 34 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 52

Josef Procházka - Podzimní odpoledne

Josef Procházka
Podzimní odpoledne

Id: 115119

olej/plátno, rozměr 31 x 41 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav, PO

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Pevnost na Jadranu

Josef Písecký (Liška)
Pevnost na Jadranu

Id: 112108

olej/plátno, rozměr 85 x 95 cm, signováno vlevo dole, datováno 1914, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně restaurován

Vyvolávací cena:
7 000

33 000

Detail