Čas na serveru 02:15:44

Aukce XLIII./2018

Adolf Born - Pochod šarlatánů

Pochod šarlatánů

Id: 110902

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 52 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 67/70, lehce zažloutlý papír, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Ota Janeček - Na šípkovém keři

Na šípkovém keři

Id: 112502

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 42 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 82, paspartováno, nerámováno, volně loženo, na zadní straně potvrzení pravosti synem autora

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Ivan Sedliský - Dívka v zahradě

Ivan Sedliský
Dívka v zahradě

Id: 109701

olej/plátno, rozměr 85 x 120 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jean Neuberth - Květy

Jean Neuberth
Květy

Id: 110701

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno 1937, v minulosti poškozeno, neodborně opraveno, oděrky na rámu, stav viz foto, vystaveno Salon des surindépendants 1937, na zadní straně věnování příteli malíři Foltýnovi

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

  Neznačeno - Vrby u Chvalína

Neznačeno
Vrby u Chvalína

Id: 114901

olej/plátno, rozměr 45 x 70 cm, Mařákova škola, kolem roku 1900, lehce ošoupaná barva, obraz v původním stavu, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Příhozy: 51

Adolf Born - Loutkové představení

Loutkové představení

Id: 110901

litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 41 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 64/70, lehce zažloutlý papír, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 550

Detail

Simone Gaudin - Baletka

Simone Gaudin
Baletka

Id: 104122

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:
1 200

19 500

Detail

Příhozy: 62

Alois Schneiderka - Daleký pohled

Alois Schneiderka
Daleký pohled

Id: 113002

pastel/papír, rozměr 29 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 100

Detail

  Neznačeno - Dívka u potoka

Neznačeno
Dívka u potoka

Id: 106818

olej/dřevo, rozměr 16,7 x 33,5 cm, lehce poškozený dobový rám, obraz v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Ota Bubeníček - Krajina

Ota Bubeníček
Krajina

Id: 111502

olej/karton, rozměr 22,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datace kolem 1910, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu, PO

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Jaromír Kunc - Zimní potok

Jaromír Kunc
Zimní potok

Id: 113902

olej/plátno, rozměr 80 x 116 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Žně u Berouna

František Daněk - Sedláček
Žně u Berouna

Id: 111405

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

18 600

Detail

František Daněk - Sedláček - Prosluněná mýtina

František Daněk - Sedláček
Prosluněná mýtina

Id: 115201

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, singováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:

18 600

Detail

Rudolf Svoboda - Flamengo

Rudolf Svoboda
Flamengo

Id: 102604

cínové sousoší, rozměr 28 x 36 cm, signováno na podstavci, lokálně poškozeno viz foto, původní stav

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Vojtěch  Sedláček - Kupky sena

Vojtěch Sedláček
Kupky sena

Id: 114009

olej/karton, rozměr 20 x 26 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

18 101

Detail