Aukce XLIII./2018
Pochod šarlatánů
Id: 110902
litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 52 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 67/70, lehce zažloutlý papír, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Na šípkovém keři
Id: 112502
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 42 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 82, paspartováno, nerámováno, volně loženo, na zadní straně potvrzení pravosti synem autora
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Ivan Sedliský
Dívka v zahradě
Id: 109701
olej/plátno, rozměr 85 x 120 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 000 Kč
Jean Neuberth
Květy
Id: 110701
olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno 1937, v minulosti poškozeno, neodborně opraveno, oděrky na rámu, stav viz foto, vystaveno Salon des surindépendants 1937, na zadní straně věnování příteli malíři Foltýnovi
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
20 000 Kč
Neznačeno
Vrby u Chvalína
Id: 114901
olej/plátno, rozměr 45 x 70 cm, Mařákova škola, kolem roku 1900, lehce ošoupaná barva, obraz v původním stavu, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
20 000 Kč
Příhozy: 51
Loutkové představení
Id: 110901
litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 41 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 64/70, lehce zažloutlý papír, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 550 Kč
Simone Gaudin
Baletka
Id: 104122
olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, obraz v minulosti restaurován
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
19 500 Kč
Příhozy: 62
Alois Schneiderka
Daleký pohled
Id: 113002
pastel/papír, rozměr 29 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
19 100 Kč
Neznačeno
Dívka u potoka
Id: 106818
olej/dřevo, rozměr 16,7 x 33,5 cm, lehce poškozený dobový rám, obraz v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 000 Kč
Ota Bubeníček
Krajina
Id: 111502
olej/karton, rozměr 22,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datace kolem 1910, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu, PO
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 000 Kč
Jaromír Kunc
Zimní potok
Id: 113902
olej/plátno, rozměr 80 x 116 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
19 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Žně u Berouna
Id: 111405
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 600 Kč
František Daněk - Sedláček
Prosluněná mýtina
Id: 115201
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, singováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 600 Kč
Rudolf Svoboda
Flamengo
Id: 102604
cínové sousoší, rozměr 28 x 36 cm, signováno na podstavci, lokálně poškozeno viz foto, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč
Vojtěch Sedláček
Kupky sena
Id: 114009
olej/karton, rozměr 20 x 26 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 101 Kč