Aukce XLIII./2018
Na slonovi
Id: 110504
litografie/papír, velikost tisku 59,5 x 43 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 30/95, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Cesta z pole
Id: 114305
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Západ slunce nad rybníkem
Id: 108002
olej/plátno, rozměr 50 x 64,5 cm, signováno vpravo dole Vernon, dekorativně adjustováno, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
Maxmilian Pirner
Portrét dívky
Id: 110705
pastel/papír, rozměr 31 x 25 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 97, zaskleno, opravený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 500 Kč
V rozkvetlé zahradě
Id: 104123
olej/plátno, rozměr 22 x 27 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
23 100 Kč
Příhozy: 52
Viktor Stretti
Pohled na lázně Binz
Id: 104121
pastel/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 59 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
23 010 Kč
Joža Uprka
Sourozenci
Id: 113202
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 28,5 x 20 cm, signováno vlevo dole monogramem, zaskleno, malba poškozena drobnými hnědými tečkami, oděrky na novodobém rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 64
Václav Rabas
Z polí
Id: 115118
olej/plátno, rozměr 45 x 62 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozená malba, značně poškozený dekorativní rám, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč
Společnost u stolu
Id: 99447
olej/plátno, rozměr 38 x 50 cm, signováno monogramem AH vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
22 000 Kč
Zdeněk Burian
Při bouři
Id: 110517
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 27 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
22 000 Kč
Domácí práce
Id: 110706
olej/plátno, rozměr 21,5 x 16 cm, signováno vlevo dole, mírně poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 53
Ležící akt
Id: 111410
olej/sololit, rozměr 49,5 x 100 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč
František Drtikol
Portrét
Id: 112718
fotografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 17 cm, značeno razítkem vpravo dole a na paspartě, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu. původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 66
Jacques Madyol
V uličce
Id: 111816
olej/překližka, rozměr 41,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 501 Kč
Příhozy: 62
Jakub Obrovský
Helena Trojská
Id: 114407
bronzová plastika, celková výška 34 cm, signováno na podstavci, datováno 1930, starý odlitek v původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 300 Kč