Čas na serveru 05:17:01

Aukce XLIII./2018

Adolf Born - Na slonovi

Na slonovi

Id: 110504

litografie/papír, velikost tisku 59,5 x 43 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 30/95, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Cesta z pole

Vojtěch Sedláček
Cesta z pole

Id: 114305

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

  Autor neurčen - Západ slunce nad rybníkem

Západ slunce nad rybníkem

Id: 108002

olej/plátno, rozměr 50 x 64,5 cm, signováno vpravo dole Vernon, dekorativně adjustováno, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Maxmilian Pirner - Portrét dívky

Maxmilian Pirner
Portrét dívky

Id: 110705

pastel/papír, rozměr 31 x 25 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 97, zaskleno, opravený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

23 500

Detail

  Autor neurčen - V rozkvetlé zahradě

V rozkvetlé zahradě

Id: 104123

olej/plátno, rozměr 22 x 27 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:

23 100

Detail

Příhozy: 52

Viktor Stretti - Pohled na lázně Binz

Viktor Stretti
Pohled na lázně Binz

Id: 104121

pastel/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 59 cm, signováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

23 010

Detail

Joža Uprka - Sourozenci

Joža Uprka
Sourozenci

Id: 113202

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 28,5 x 20 cm, signováno vlevo dole monogramem, zaskleno, malba poškozena drobnými hnědými tečkami, oděrky na novodobém rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 64

Václav Rabas - Z polí

Václav Rabas
Z polí

Id: 115118

olej/plátno, rozměr 45 x 62 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozená malba, značně poškozený dekorativní rám, PO

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

  Autor neurčen - Společnost u stolu

Společnost u stolu

Id: 99447

olej/plátno, rozměr 38 x 50 cm, signováno monogramem AH vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Zdeněk Burian - Při bouři

Zdeněk Burian
Při bouři

Id: 110517

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 27 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

  Autor neurčen - Domácí práce

Domácí práce

Id: 110706

olej/plátno, rozměr 21,5 x 16 cm, signováno vlevo dole, mírně poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 53

  Autor neurčen - Ležící akt

Ležící akt

Id: 111410

olej/sololit, rozměr 49,5 x 100 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

František Drtikol - Portrét

František Drtikol
Portrét

Id: 112718

fotografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 17 cm, značeno razítkem vpravo dole a na paspartě, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu. původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

22 000

Detail

Příhozy: 66

Jacques Madyol - V uličce

Jacques Madyol
V uličce

Id: 111816

olej/překližka, rozměr 41,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

21 501

Detail

Příhozy: 62

Jakub Obrovský - Helena Trojská

Jakub Obrovský
Helena Trojská

Id: 114407

bronzová plastika, celková výška 34 cm, signováno na podstavci, datováno 1930, starý odlitek v původním stavu

Vyvolávací cena:

21 300

Detail