Čas na serveru 17:06:10

Aukce XLIII./2018

Jára F.  Panuška junior - Chaloupky

Jára F. Panuška junior
Chaloupky

Id: 115106

olej/karton, rozměr 35 x 46 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, zaskleno, obraz v původním stavu, PO

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

  Neznačeno - Voják na koni

Neznačeno
Voják na koni

Id: 106813

olej/plech, rozměr 9,5 x 14 cm, mírně poškozeno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

1 701

Detail

František Xaver  Harlas - Vrby u potoka

František Xaver Harlas
Vrby u potoka

Id: 111507

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav, PO

Vyvolávací cena:
900

1 600

Detail

František Háša - Pod stromy

František Háša
Pod stromy

Id: 112114

olej/karton, rozměr 46 x 60 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

František Jakub - Studie muže

František Jakub
Studie muže

Id: 114907

tužka/papír, rozměr 36 x 26 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
300

1 600

Detail

Jorge Martinez Miranda - Katedrála

Jorge Martinez Miranda
Katedrála

Id: 115115

akvarel/papír, rozměr 53 x 71,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Josef Mareš - Cesta vesničkou

Josef Mareš
Cesta vesničkou

Id: 110205

olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Vilém  Plocek - Mlýn

Vilém Plocek
Mlýn

Id: 112115

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 53,5 x 39 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Mareš - U statku

Josef Mareš
U statku

Id: 112708

olej/karton, rozměr 22 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
500

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Sultán

Jaroslav Veris (Zamazal)
Sultán

Id: 112119

kombinovaná technika/papír, rozměr 57 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 400

Detail

Richard Fremund - Konvolut dvou kusů

Richard Fremund
Konvolut dvou kusů

Id: 110512

nesignováno, sépie/papír, rozměry ve výřezu 19,3 x 15,3 cm a 20 x 16 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:
1 100

1 300

Detail

Josef Krejsa - Konvolut dvou kusů

Josef Krejsa
Konvolut dvou kusů

Id: 113907

kolorovaný lept/papír, 1) Husův dům, rozměr ve výřezu 23 x 26 cm, signováno vlevo dole, 2) Rybáři pod Karlovým mostem, rozměr ve výřezu 23,5 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, vše paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

1 300

Detail

Karel Špillar - Studie dětí

Karel Špillar
Studie dětí

Id: 114908

barevná kresba/papír, rozměr 35 x 41 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
900

1 100

Detail

  Autor neurčen - Na dvorku

Na dvorku

Id: 101302

olej/karton, rozměr 36 x 30 cm, značeno monogramem vpravo dole, datováno 901, novodobě rámováno, znečištění na malbě

Vyvolávací cena:
500

Detail

Emanuel Frinta - Milenci

Emanuel Frinta
Milenci

Id: 114012

tuž/papír, velikost 55 x 34 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozen papír, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
800

900

Detail