Aukce XLIII./2018
Jára F. Panuška junior
Chaloupky
Id: 115106
olej/karton, rozměr 35 x 46 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, zaskleno, obraz v původním stavu, PO
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Neznačeno
Voják na koni
Id: 106813
olej/plech, rozměr 9,5 x 14 cm, mírně poškozeno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 701 Kč
František Xaver Harlas
Vrby u potoka
Id: 111507
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 600 Kč
František Háša
Pod stromy
Id: 112114
olej/karton, rozměr 46 x 60 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
František Jakub
Studie muže
Id: 114907
tužka/papír, rozměr 36 x 26 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 600 Kč
Jorge Martinez Miranda
Katedrála
Id: 115115
akvarel/papír, rozměr 53 x 71,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Josef Mareš
Cesta vesničkou
Id: 110205
olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Vilém Plocek
Mlýn
Id: 112115
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 53,5 x 39 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Josef Mareš
U statku
Id: 112708
olej/karton, rozměr 22 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 500 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Sultán
Id: 112119
kombinovaná technika/papír, rozměr 57 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 400 Kč
Richard Fremund
Konvolut dvou kusů
Id: 110512
nesignováno, sépie/papír, rozměry ve výřezu 19,3 x 15,3 cm a 20 x 16 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 300 Kč
Josef Krejsa
Konvolut dvou kusů
Id: 113907
kolorovaný lept/papír, 1) Husův dům, rozměr ve výřezu 23 x 26 cm, signováno vlevo dole, 2) Rybáři pod Karlovým mostem, rozměr ve výřezu 23,5 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, vše paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 300 Kč
Karel Špillar
Studie dětí
Id: 114908
barevná kresba/papír, rozměr 35 x 41 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 100 Kč
Na dvorku
Id: 101302
olej/karton, rozměr 36 x 30 cm, značeno monogramem vpravo dole, datováno 901, novodobě rámováno, znečištění na malbě
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 000 Kč
Emanuel Frinta
Milenci
Id: 114012
tuž/papír, velikost 55 x 34 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozen papír, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč