Aukce XLIII./2018
František Háša
Zimní cesta
Id: 112110
olej/karton, rozměr 45 x 64 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
4 500 Kč
Max Švabinský
Konvolut dvou kusů
Id: 112712
litografie/papír, 1) Babí léto, velikost tisku 18,5 x 13 cm, 2) Labe, velikost tisku 19 x 13 cm, vše autorsky signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozené rámy
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč
Oskar Schmidt
Pohled na Pražský hrad
Id: 104116
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 46 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 300 Kč
Vilém Plocek
Loďka u mola
Id: 110513
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 74 cm, signováno vpravo dole, datováno 1959, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 300 Kč
Břetislav Benda
Toaleta
Id: 112901
pálená hlína, výška 21 cm, značeno na podstavci, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 300 Kč
František Jiroudek
Krajina s potokem
Id: 115111
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 29,5 x 45 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 100 Kč
František Horejc
Z Balkánu
Id: 111810
olej/plátno, rozměr 52 x 50,5 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
4 000 Kč
Vladimír Vondráček
Staré město
Id: 113501
olej/sololit, rozměr 58 x 82 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 000 Kč
Loď u břehu
Id: 114404
olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobná poškození za obraze
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
4 000 Kč
Neznačeno
Dívka s drapérií
Id: 112719
olej/dřevo, rozměr 37 x 25,5 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 900 Kč
Jaroslav Král
Roubenka
Id: 101401
olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno tužkou vpravo dole, datováno 1908, volné v rámu, drobné oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 800 Kč
Karel Šimůnek
Krojovaná dívka
Id: 111803
akvarel/lepenka, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1918, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
3 700 Kč
Otakar Hůrka
Krajina
Id: 114011
olej/plátno/karton, rozměr 39 x 39 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, zaprášeno pod sklem, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 700 Kč
Karel Chaba
Milenci
Id: 114502
kolorovaná litografie/papír, rozměr listu 21 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 16/60, vlevo nahoře signováno v tisku a datováno 77, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Jindřich Procházka
Na plácku za domem
Id: 113908
akvarel/lepenka, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 509 Kč