Čas na serveru 21:26:52

Aukce XLIII./2018

František Háša - Zimní cesta

František Háša
Zimní cesta

Id: 112110

olej/karton, rozměr 45 x 64 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 100

Detail

Max Švabinský - Konvolut dvou kusů

Max Švabinský
Konvolut dvou kusů

Id: 112712

litografie/papír, 1) Babí léto, velikost tisku 18,5 x 13 cm, 2) Labe, velikost tisku 19 x 13 cm, vše autorsky signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozené rámy

Vyvolávací cena:

Detail

Oskar Schmidt - Pohled na Pražský hrad

Oskar Schmidt
Pohled na Pražský hrad

Id: 104116

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 46 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

4 300

Detail

Vilém  Plocek - Loďka u mola

Vilém Plocek
Loďka u mola

Id: 110513

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 74 cm, signováno vpravo dole, datováno 1959, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Břetislav Benda - Toaleta

Břetislav Benda
Toaleta

Id: 112901

pálená hlína, výška 21 cm, značeno na podstavci, původní stav

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

František Jiroudek - Krajina s potokem

František Jiroudek
Krajina s potokem

Id: 115111

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 29,5 x 45 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

František Horejc - Z Balkánu

František Horejc
Z Balkánu

Id: 111810

olej/plátno, rozměr 52 x 50,5 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 700

Detail

Vladimír Vondráček - Staré město

Vladimír Vondráček
Staré město

Id: 113501

olej/sololit, rozměr 58 x 82 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Loď u břehu

Loď u břehu

Id: 114404

olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobná poškození za obraze

Vyvolávací cena:
1 600

Detail

  Neznačeno - Dívka s drapérií

Neznačeno
Dívka s drapérií

Id: 112719

olej/dřevo, rozměr 37 x 25,5 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Jaroslav Král - Roubenka

Jaroslav Král
Roubenka

Id: 101401

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno tužkou vpravo dole, datováno 1908, volné v rámu, drobné oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Karel Šimůnek - Krojovaná dívka

Karel Šimůnek
Krojovaná dívka

Id: 111803

akvarel/lepenka, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1918, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 600

3 700

Detail

Otakar Hůrka - Krajina

Otakar Hůrka
Krajina

Id: 114011

olej/plátno/karton, rozměr 39 x 39 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, zaprášeno pod sklem, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Karel Chaba  - Milenci

Karel Chaba
Milenci

Id: 114502

kolorovaná litografie/papír, rozměr listu 21 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 16/60, vlevo nahoře signováno v tisku a datováno 77, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jindřich Procházka - Na plácku za domem

Jindřich Procházka
Na plácku za domem

Id: 113908

akvarel/lepenka, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

3 509

Detail