Aukce XLIII./2018
A. V. Procházka
Trojice
Id: 111901
olej/karton, rozměr 46 x 71,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
29 000 Kč
Josef Jíra
Z cyklu Oči
Id: 110101
kombinovaná technika/papír, rozměr malby 36 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
28 009 Kč
Josef Procházka
Konec zimy
Id: 111404
olej/plátno, karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
28 000 Kč
Alois Kalvoda
Vlčí máky
Id: 113905
olej/plátno/karton, rozměr 17,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, vše ve zcela původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč
Rudolf Kundera
Zahradní slavnost
Id: 115109
olej/karton, rozměr 15 x 29 cm, signováno uprostřed dole, na zadní straně signováno, datováno, popis, novodobě rámováno, obraz v původním stavu, PO
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
28 000 Kč
Alois Kalvoda
U brodu
Id: 113904
olej/karton, rozměr 18 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, vše ve zcela původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
27 200 Kč
Zdeněk Burian
Zrádce
Id: 110516
tuž/papír, rozměr ve výřezu 15 x 15,7 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
27 000 Kč
Josef Procházka
Kočovníci
Id: 113212
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
27 000 Kč
Neznačeno
Na pastvě u mlýna
Id: 111809
olej/plátno, rozměr 47 x 68 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, 19. století
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
26 500 Kč
Otakar Nejedlý
Horská krajina
Id: 111201
olej/plátno, rozměr 37 x 45 cm, signováno vpravo dole, v minulosti rentoilováno, restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 222 Kč
František Klimeš
Při odpočinku
Id: 111407
olej/plátno, rozměr 90 x 66 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
26 002 Kč
Příhozy: 65
Antonín Waldhauser
Motiv z Francie
Id: 110201
olej/plátno, rozměr 28 x 42 cm, signováno monogramem vlevo dole, kolem 1880, odborně restaurováno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
Francois Millet jun.
Vesnický motiv
Id: 110702
olej/plátno, rozměr 32 x 41 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
Rudolf Vojtěch Špillar
Zasněná
Id: 111801
olej/olej/plátno, rozměr 66 x 57 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 200 Kč
Jan Neruda
Id: 109402
litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 62 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 15/85, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
25 000 Kč