Čas na serveru 03:58:28

Aukce XLIII./2018

A. V. Procházka - Trojice

A. V. Procházka
Trojice

Id: 111901

olej/karton, rozměr 46 x 71,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Josef Jíra - Z cyklu Oči

Josef Jíra
Z cyklu Oči

Id: 110101

kombinovaná technika/papír, rozměr malby 36 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

28 009

Detail

Josef Procházka - Konec zimy

Josef Procházka
Konec zimy

Id: 111404

olej/plátno, karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Alois Kalvoda - Vlčí máky

Alois Kalvoda
Vlčí máky

Id: 113905

olej/plátno/karton, rozměr 17,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, vše ve zcela původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Rudolf Kundera - Zahradní slavnost

Rudolf Kundera
Zahradní slavnost

Id: 115109

olej/karton, rozměr 15 x 29 cm, signováno uprostřed dole, na zadní straně signováno, datováno, popis, novodobě rámováno, obraz v původním stavu, PO

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Alois Kalvoda - U brodu

Alois Kalvoda
U brodu

Id: 113904

olej/karton, rozměr 18 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, vše ve zcela původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

27 200

Detail

Zdeněk Burian - Zrádce

Zdeněk Burian
Zrádce

Id: 110516

tuž/papír, rozměr ve výřezu 15 x 15,7 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

Vyvolávací cena:
4 800

27 000

Detail

Josef Procházka - Kočovníci

Josef Procházka
Kočovníci

Id: 113212

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
4 800

27 000

Detail

  Neznačeno - Na pastvě u mlýna

Neznačeno
Na pastvě u mlýna

Id: 111809

olej/plátno, rozměr 47 x 68 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, 19. století

Vyvolávací cena:
3 800

26 500

Detail

Otakar Nejedlý - Horská krajina

Otakar Nejedlý
Horská krajina

Id: 111201

olej/plátno, rozměr 37 x 45 cm, signováno vpravo dole, v minulosti rentoilováno, restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

26 222

Detail

František Klimeš - Při odpočinku

František Klimeš
Při odpočinku

Id: 111407

olej/plátno, rozměr 90 x 66 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

26 002

Detail

Příhozy: 65

Antonín Waldhauser  - Motiv z Francie

Antonín Waldhauser
Motiv z Francie

Id: 110201

olej/plátno, rozměr 28 x 42 cm, signováno monogramem vlevo dole, kolem 1880, odborně restaurováno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Francois Millet jun. - Vesnický motiv

Francois Millet jun.
Vesnický motiv

Id: 110702

olej/plátno, rozměr 32 x 41 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Rudolf Vojtěch Špillar - Zasněná

Rudolf Vojtěch Špillar
Zasněná

Id: 111801

olej/olej/plátno, rozměr 66 x 57 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

25 200

Detail

Adolf Born - Jan Neruda

Jan Neruda

Id: 109402

litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 62 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 15/85, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail