Aukce XLIII./2018
Václav Brožík
Podobizna šlechtického chlapce
Id: 110703
olej/plátno, rozměr 41 x 32,5 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní pečeť, značené plátno, dekorativně adjustováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 57
Otto Gutfreund
Hlava
Id: 111302
bronzová plastika, celková výška včetně soklu 45 cm, výška bez soklu 40 cm, značeno na odlitku G, novější odlitek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
81 000 Kč
Vlastimil Beneš
Statek v krajině
Id: 112101
olej/karton, rozměr 63 x 101 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz ve zcela původním stavu, získáno z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
79 000 Kč
Příhozy: 67
Jaro
Id: 109601
reliéf, cín/zlato, rozměr 18,5 x 16 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
76 000 Kč
Léto
Id: 109602
reliéf, cín/zlato, rozměr 20 x 17 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 65
Hoře
Id: 110003
litografie/papír, velikost tisku 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorsky popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 68
Zima
Id: 109604
reliéf, cín/zlato, rozměr 18,5 x 17 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
67 500 Kč
Příhozy: 65
Zdeněk Hajný
Kosmická krajina
Id: 114701
malba/plátno, rozměr 35 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 83, poškozený rám, drobné protlačeniny v obraze, majitel získal přímo od autora
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
67 020 Kč
Příhozy: 87
Josef Konečný
Kytice
Id: 111501
olej/sololit, rozměr 109 x 91 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
65 000 Kč
Příhozy: 81
Alois Kirnig
Brtníky, Zeidler, Děčín
Id: 112710
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 35 x 51 cm, signováno vpravo dole, popis vlevo dole, rámováno, lehce zvlněné plátno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
65 000 Kč
Příhozy: 69
Podzim
Id: 109603
reliéf, cín/zlato, rozměr 19,3 x 15,8 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
62 000 Kč
Žena v nice a stín
Id: 108701
reliéf, cín/zlato, rozměr 34,5 x 12 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1976, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
57 000 Kč
Příhozy: 48
Vlastimil Beneš
Barevné stromy
Id: 113101
olej/karton, rozměr ve výřezu 39 x 59 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
56 500 Kč
Příhozy: 60
Josef Procházka
Podzimní nálada
Id: 113211
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
56 002 Kč
Příhozy: 66
Josef Jíra
Pstuzi
Id: 111304
kombinovaná technika/karton, rozměr 51 x 40,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 72, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
56 000 Kč