Čas na serveru 18:19:21

Aukce XLIII./2018

Václav Brožík - Podobizna šlechtického chlapce

Václav Brožík
Podobizna šlechtického chlapce

Id: 110703

olej/plátno, rozměr 41 x 32,5 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní pečeť, značené plátno, dekorativně adjustováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
18 000

82 000

Detail

Příhozy: 57

Otto Gutfreund - Hlava

Otto Gutfreund
Hlava

Id: 111302

bronzová plastika, celková výška včetně soklu 45 cm, výška bez soklu 40 cm, značeno na odlitku G, novější odlitek

Vyvolávací cena:

81 000

Detail

Vlastimil  Beneš - Statek v krajině

Vlastimil Beneš
Statek v krajině

Id: 112101

olej/karton, rozměr 63 x 101 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz ve zcela původním stavu, získáno z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:
11 000

79 000

Detail

Příhozy: 67

Olbram Zoubek - Jaro

Jaro

Id: 109601

reliéf, cín/zlato, rozměr 18,5 x 16 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Olbram Zoubek - Léto

Léto

Id: 109602

reliéf, cín/zlato, rozměr 20 x 17 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 65

Jan  Zrzavý - Hoře

Hoře

Id: 110003

litografie/papír, velikost tisku 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorsky popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Příhozy: 68

Olbram Zoubek - Zima

Zima

Id: 109604

reliéf, cín/zlato, rozměr 18,5 x 17 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

67 500

Detail

Příhozy: 65

Zdeněk Hajný - Kosmická krajina

Zdeněk Hajný
Kosmická krajina

Id: 114701

malba/plátno, rozměr 35 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 83, poškozený rám, drobné protlačeniny v obraze, majitel získal přímo od autora

Vyvolávací cena:

67 020

Detail

Příhozy: 87

Josef Konečný - Kytice

Josef Konečný
Kytice

Id: 111501

olej/sololit, rozměr 109 x 91 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Příhozy: 81

Alois Kirnig - Brtníky, Zeidler, Děčín

Alois Kirnig
Brtníky, Zeidler, Děčín

Id: 112710

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 35 x 51 cm, signováno vpravo dole, popis vlevo dole, rámováno, lehce zvlněné plátno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Příhozy: 69

Olbram Zoubek - Podzim

Podzim

Id: 109603

reliéf, cín/zlato, rozměr 19,3 x 15,8 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Olbram Zoubek - Žena v nice a stín

Žena v nice a stín

Id: 108701

reliéf, cín/zlato, rozměr 34,5 x 12 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1976, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Příhozy: 48

Vlastimil  Beneš - Barevné stromy

Vlastimil Beneš
Barevné stromy

Id: 113101

olej/karton, rozměr ve výřezu 39 x 59 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

56 500

Detail

Příhozy: 60

Josef Procházka - Podzimní nálada

Josef Procházka
Podzimní nálada

Id: 113211

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
6 000

56 002

Detail

Příhozy: 66

Josef Jíra - Pstuzi

Josef Jíra
Pstuzi

Id: 111304

kombinovaná technika/karton, rozměr 51 x 40,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 72, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

56 000

Detail