Aukce XLIII./2018
Karel Nejedlý
Dívka s růží
Id: 112203
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 30 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
17 500 Kč
Jindřich Fürst
U vody
Id: 112721
olej/karton, rozměr 29 x 35 cm, signováno vpravo dole, rámováno, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč
Ondřej Pavlík
Modré zátiší
Id: 113602
olej/plátno, rozměr 70 x 125 cm, signováno vpravo uprostřed, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 500 Kč
Lev Šimák
Talíř s ovocem
Id: 114008
olej/plátno, rozměr 35 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 28, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 500 Kč
Domek nad mořem
Id: 114909
olej/karton, rozměr 17,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
17 300 Kč
Příhozy: 68
Max Švabinský
Alegorie
Id: 111818
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
17 100 Kč
Příhozy: 67
Ota Bubeníček
Pod Blaníkem
Id: 113701
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve zcela původním stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 055 Kč
Oldřich Blažíček
Muž s koněm
Id: 106102
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 20 x 22 cm, na zadní straně vlastnoruční potvrzení pravosti autorem včetně signatury, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 000 Kč
Ota Bubeníček
Bouřkový den
Id: 115108
olej/karton, rozměr 25 x 31 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, drobně poškozený rám, obraz v původním stavu, PO
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč
Bezová duše
Id: 99219
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
16 500 Kč
Příhozy: 48
Zdeněk Červinka
Pouštění draka
Id: 113201
olej/sololit, rozměr 23,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč
Vojtěch Tittelbach
Sedící žena
Id: 113207
olej/karton, rozměr 50 x 65,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 500 Kč
Pobřežní město
Id: 114405
olej/sololit, rozměr 54 x 65 cm, signováno vpravo dole, Vincent Breton, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
16 500 Kč
Rudolf Kremlička
Vysočina
Id: 114501
tuž/papír, rozměr ve výřezu 33 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 500 Kč
Anděl ze zvěstování
Id: 99213
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
16 400 Kč