Čas na serveru 00:28:47

Aukce XLIII./2018

Karel Nejedlý - Dívka s růží

Karel Nejedlý
Dívka s růží

Id: 112203

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 30 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
4 800

17 500

Detail

Jindřich Fürst - U vody

Jindřich Fürst
U vody

Id: 112721

olej/karton, rozměr 29 x 35 cm, signováno vpravo dole, rámováno, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Ondřej Pavlík - Modré zátiší

Ondřej Pavlík
Modré zátiší

Id: 113602

olej/plátno, rozměr 70 x 125 cm, signováno vpravo uprostřed, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Lev Šimák - Talíř s ovocem

Lev Šimák
Talíř s ovocem

Id: 114008

olej/plátno, rozměr 35 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 28, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

  Autor neurčen - Domek nad mořem

Domek nad mořem

Id: 114909

olej/karton, rozměr 17,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

17 300

Detail

Příhozy: 68

Max Švabinský - Alegorie

Max Švabinský
Alegorie

Id: 111818

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

17 100

Detail

Příhozy: 67

Ota Bubeníček - Pod Blaníkem

Ota Bubeníček
Pod Blaníkem

Id: 113701

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve zcela původním stavu

Vyvolávací cena:

17 055

Detail

Oldřich Blažíček - Muž s koněm

Oldřich Blažíček
Muž s koněm

Id: 106102

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 20 x 22 cm, na zadní straně vlastnoruční potvrzení pravosti autorem včetně signatury, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Ota Bubeníček - Bouřkový den

Ota Bubeníček
Bouřkový den

Id: 115108

olej/karton, rozměr 25 x 31 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, drobně poškozený rám, obraz v původním stavu, PO

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Olbram Zoubek - Bezová duše

Bezová duše

Id: 99219

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Příhozy: 48

Zdeněk Červinka - Pouštění draka

Zdeněk Červinka
Pouštění draka

Id: 113201

olej/sololit, rozměr 23,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Vojtěch Tittelbach - Sedící žena

Vojtěch Tittelbach
Sedící žena

Id: 113207

olej/karton, rozměr 50 x 65,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

  Autor neurčen - Pobřežní město

Pobřežní město

Id: 114405

olej/sololit, rozměr 54 x 65 cm, signováno vpravo dole, Vincent Breton, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

16 500

Detail

Rudolf Kremlička - Vysočina

Rudolf Kremlička
Vysočina

Id: 114501

tuž/papír, rozměr ve výřezu 33 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Olbram Zoubek - Anděl ze zvěstování

Anděl ze zvěstování

Id: 99213

Vyvolávací cena:

16 400

Detail