Aukce XLIII./2018
A. B. Piepenhagen
Krajina v bouři s lávkou a potokem
Id: 114201
olej/dřevo, vnitřní rozměr 30 x 40 cm, nesignováno, v minulosti restaurováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
54 000 Kč
Karel Hodr
Rybářské lodě u nábřeží
Id: 108502
olej/karton, rozměr ve výřezu 40,5 x 59,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
53 010 Kč
Příhozy: 63
Utržené sluchátko
Id: 109401
litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26,5 cm, signováno uprostřed dole Born, vlevo dole Macourek, vpravo dole Doubrava, datováno 1988, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 68
František Jakub
Karneval v Benátkách
Id: 110501
olej/plátno, rozměr 125 x 143 cm, rozměr s rámem 147 x 157 cm, signováno vpravo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
53 000 Kč
Karel Laštovka
Dotyk
Id: 113401
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno monogramem vpravo dole, obraz ve zcela původním stavu, oděrky na autorském rámu
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
49 000 Kč
Oldřich Blažíček
Mezi roubenkami
Id: 106812
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 18,8 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 49
Dravci ve skalách
Id: 112707
olej/plátno, rozměr 35 x 27 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 82, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 61
Elemír Halász-Hradil
Při vyšívání
Id: 104008
olej/plátno, rozměr 78 x 93 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, vše ve zcela původním stavu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
43 000 Kč
Josef Procházka
Léto na potoce
Id: 115120
olej/plátno, rozměr 31 x 41 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, původní stav, PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
42 000 Kč
Josef Heicke
Nomádské ležení
Id: 115501
olej/karton, rozměr 34,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1849, obraz v původním stavu, lokálně poškozen, lokálně odloupnutý svrchní lak, původní poškozené rámování
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 000 Kč
Karel Liebscher
Na jaře
Id: 112704
olej/dřevo, rozměr 15,7 x 23,3 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 010 Kč
Příhozy: 53
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s dlouhým závojem
Id: 111103
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřez 20,5 x 13 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
40 000 Kč
Albert Rieger
U mlýna
Id: 111406
olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, signováno vpravo dole, v minulosti drobně restaurováno, novodobě rámováno, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
40 000 Kč
Salvador Dalí
Na kříži
Id: 114302
litografie/ruční papír, velikost listu 66 x 50,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 14/500, vč. zlaté pečeti, zaskleno, rámováno, certifikát díla přiložen
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 69
Otakar Číla
Zajíček
Id: 114409
olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, vše v původním dobrém stavu, na zadní straně autorův přípis i razítko
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 54