Čas na serveru 07:14:18

Aukce XLIII./2018

A. B. Piepenhagen - Krajina v bouři s lávkou a potokem

A. B. Piepenhagen
Krajina v bouři s lávkou a potokem

Id: 114201

olej/dřevo, vnitřní rozměr 30 x 40 cm, nesignováno, v minulosti restaurováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
12 000

54 000

Detail

Karel Hodr - Rybářské lodě u nábřeží

Karel Hodr
Rybářské lodě u nábřeží

Id: 108502

olej/karton, rozměr ve výřezu 40,5 x 59,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

53 010

Detail

Příhozy: 63

Adolf Born - Utržené sluchátko

Utržené sluchátko

Id: 109401

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26,5 cm, signováno uprostřed dole Born, vlevo dole Macourek, vpravo dole Doubrava, datováno 1988, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Příhozy: 68

František Jakub - Karneval v Benátkách

František Jakub
Karneval v Benátkách

Id: 110501

olej/plátno, rozměr 125 x 143 cm, rozměr s rámem 147 x 157 cm, signováno vpravo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:
20 000

53 000

Detail

Karel Laštovka - Dotyk

Karel Laštovka
Dotyk

Id: 113401

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno monogramem vpravo dole, obraz ve zcela původním stavu, oděrky na autorském rámu

Vyvolávací cena:
9 500

49 000

Detail

Oldřich Blažíček - Mezi roubenkami

Oldřich Blažíček
Mezi roubenkami

Id: 106812

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 18,8 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 49

  Autor neurčen - Dravci ve skalách

Dravci ve skalách

Id: 112707

olej/plátno, rozměr 35 x 27 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 82, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 61

Elemír Halász-Hradil - Při vyšívání

Elemír Halász-Hradil
Při vyšívání

Id: 104008

olej/plátno, rozměr 78 x 93 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, vše ve zcela původním stavu

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Josef Procházka - Léto na potoce

Josef Procházka
Léto na potoce

Id: 115120

olej/plátno, rozměr 31 x 41 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, původní stav, PO

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Josef Heicke - Nomádské ležení

Josef Heicke
Nomádské ležení

Id: 115501

olej/karton, rozměr 34,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1849, obraz v původním stavu, lokálně poškozen, lokálně odloupnutý svrchní lak, původní poškozené rámování

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Karel Liebscher - Na jaře

Karel Liebscher
Na jaře

Id: 112704

olej/dřevo, rozměr 15,7 x 23,3 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

Vyvolávací cena:

40 010

Detail

Příhozy: 53

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s dlouhým závojem

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s dlouhým závojem

Id: 111103

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřez 20,5 x 13 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Albert Rieger - U mlýna

Albert Rieger
U mlýna

Id: 111406

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, signováno vpravo dole, v minulosti drobně restaurováno, novodobě rámováno, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Salvador Dalí - Na kříži

Salvador Dalí
Na kříži

Id: 114302

litografie/ruční papír, velikost listu 66 x 50,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 14/500, vč. zlaté pečeti, zaskleno, rámováno, certifikát díla přiložen

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 69

Otakar Číla - Zajíček

Otakar Číla
Zajíček

Id: 114409

olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, vše v původním dobrém stavu, na zadní straně autorův přípis i razítko

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 54