Čas na serveru 22:27:30

Aukce XLIV./2018

Růžena Magniová - Hlava

Růžena Magniová
Hlava

Id: 121010

vosková technika/látka, rozměr 22,5 x 18 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Vlastislav Hofman - Les

Vlastislav Hofman
Les

Id: 121011

kresba tužkou/papír, velikost kresby 29 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, značně poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
500

800

Detail

  Neznačeno - Při koupeli

Neznačeno
Při koupeli

Id: 115803

olej/karton, rozměr 25 x 32 cm, oděrky na rámu, lokální oděrky na obraze

Vyvolávací cena:
500

700

Detail