Aukce XLIV./2018
Růžena Magniová
Hlava
Id: 121010
vosková technika/látka, rozměr 22,5 x 18 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Vlastislav Hofman
Les
Id: 121011
kresba tužkou/papír, velikost kresby 29 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, značně poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
500 Kč
800 Kč
Neznačeno
Při koupeli
Id: 115803
olej/karton, rozměr 25 x 32 cm, oděrky na rámu, lokální oděrky na obraze
Vyvolávací cena:
500 Kč
700 Kč