Čas na serveru 16:04:39

Aukce XLIV./2018

František  Max - Pohled ze Seminářské zahrady

František Max
Pohled ze Seminářské zahrady

Id: 117604

olej/karton, rozměr 47 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lehce zvlněný karton

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Miloslav Holý_ - Letní kytice

Miloslav Holý_
Letní kytice

Id: 118102

olej/plátno, rozměr 50 x 95 cm, signováno vlevo dole, pozdější rám poškozen, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
8 000

15 000

Detail

Luděk Marold - Vojáci

Luděk Marold
Vojáci

Id: 118401

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 40 x 30 cm, signováno vlevo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, PO, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Josef Ullmann - Před chaloupkami

Josef Ullmann
Před chaloupkami

Id: 118101

kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, lehce poškozený rám, původní stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

14 800

Detail

Karel Souček (Bor) - Krajina

Karel Souček (Bor)
Krajina

Id: 115814

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 81, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Jaroslav Papoušek - Ráno

Jaroslav Papoušek
Ráno

Id: 117102

olej/sololit, rozměr 70 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na autorském rámu, získáno z rodiny autora

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

František Tavík Šimon - Karneval v Paříži

František Tavík Šimon
Karneval v Paříži

Id: 120009

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 31,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, značka vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Ota Bubeníček - Podzimní nálada

Ota Bubeníček
Podzimní nálada

Id: 123405

olej/karton, rozměr 31,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Ota Bubeníček - Stará roubenka

Ota Bubeníček
Stará roubenka

Id: 120204

olej/lepenka, rozměr 23 x 30 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

14 101

Detail

  Neznačeno - Konvolut dvou kusů

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 121816

olej/dřevo, rozměr každého cca 12,5 x 19 cm, novodobě rámováno obrazy v dobrém původním stavu, 18. století

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jaroslav Panuška - Pohled na Kašperské Hory

Jaroslav Panuška
Pohled na Kašperské Hory

Id: 124301

olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, signováno vlevo dole, lehce prohnutá lepenka, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Karel Špillar - Konvolut dvou kusů

Karel Špillar
Konvolut dvou kusů

Id: 115907

kresba/papír, rozměry ve výřezu 40,5 x 28,5 cm a 40,5 x 28 cm, signováno monogramem, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 890

Detail

Nora Musatová - Kampa

Nora Musatová
Kampa

Id: 117901

kombinovaná technika/sklo/karton, rozměr 41 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

13 800

Detail

Jan Konůpek - Vzpomínka

Jan Konůpek
Vzpomínka

Id: 115816

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 60 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 26, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

13 700

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Dubrovnické skály

Jan Bohumil Pospíšil
Dubrovnické skály

Id: 121206

olej/sololit, rozměr 36 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

13 600

Detail