Aukce XLIV./2018
František Max
Pohled ze Seminářské zahrady
Id: 117604
olej/karton, rozměr 47 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lehce zvlněný karton
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč
Miloslav Holý_
Letní kytice
Id: 118102
olej/plátno, rozměr 50 x 95 cm, signováno vlevo dole, pozdější rám poškozen, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
15 000 Kč
Luděk Marold
Vojáci
Id: 118401
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 40 x 30 cm, signováno vlevo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, PO, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč
Josef Ullmann
Před chaloupkami
Id: 118101
kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, lehce poškozený rám, původní stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 800 Kč
Karel Souček (Bor)
Krajina
Id: 115814
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 81, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 500 Kč
Jaroslav Papoušek
Ráno
Id: 117102
olej/sololit, rozměr 70 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na autorském rámu, získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 500 Kč
František Tavík Šimon
Karneval v Paříži
Id: 120009
litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 31,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, značka vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 500 Kč
Ota Bubeníček
Podzimní nálada
Id: 123405
olej/karton, rozměr 31,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
Ota Bubeníček
Stará roubenka
Id: 120204
olej/lepenka, rozměr 23 x 30 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 101 Kč
Neznačeno
Konvolut dvou kusů
Id: 121816
olej/dřevo, rozměr každého cca 12,5 x 19 cm, novodobě rámováno obrazy v dobrém původním stavu, 18. století
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 000 Kč
Jaroslav Panuška
Pohled na Kašperské Hory
Id: 124301
olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, signováno vlevo dole, lehce prohnutá lepenka, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč
Karel Špillar
Konvolut dvou kusů
Id: 115907
kresba/papír, rozměry ve výřezu 40,5 x 28,5 cm a 40,5 x 28 cm, signováno monogramem, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 890 Kč
Nora Musatová
Kampa
Id: 117901
kombinovaná technika/sklo/karton, rozměr 41 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 800 Kč
Jan Konůpek
Vzpomínka
Id: 115816
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 60 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 26, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
13 700 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Dubrovnické skály
Id: 121206
olej/sololit, rozměr 36 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
13 600 Kč