Aukce XLIV./2018
Camaret
Id: 123103
tužka/papír, rozměr kresby 12,4 x 15,8 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 500 Kč
František Daněk - Sedláček
Snopy
Id: 123902
olej/sololit, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 500 Kč
Josef Bašek
Zamrzlá řeka
Id: 121014
olej/plátno/karton, rozměr 42 x 58 cm, nesignováno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 500 Kč
Rudolf Kundera
Rybářské bárky
Id: 116602
akvarel/papír, rozměr 43 x 58 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, autorsky rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 000 Kč
Rudolf Karasek
Stromy u cesty
Id: 120205
olej/plátno, rozměr 45 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1912, rané dílo, lokálně protržené plátno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 000 Kč
Karel Jílek
Potok u Heroltic
Id: 122102
olej/plátno, rozměr 78 x 62,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, nerámováno, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 000 Kč
Zdeněk Hajný
Krajina Grálů
Id: 122103
kombinovaná technika/fotodeska/reprodukce s křišťály, nesignováno, rozměr 100 x 118 cm, autorův štítek na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
12 000 Kč
Akt
Id: 124101
kolorovaná kresba/papír, velikost listu 29,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, poškozeno hnědými tečkami, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 000 Kč
Josef Václav Směšný - Barnet
Kytice
Id: 124607
olej/plátno, rozměr 52 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 000 Kč
Alois Kirnig
U jezera
Id: 115824
olej/plátno, rozměr 18,5 x 23,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, dekorativně adjustováno, poškozený rám, krakeláž na obraze viz foto, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 500 Kč
Josef Schwemminger
Padlý strom
Id: 117406
olej/plátno, rozměr 34 x 43 cm, signováno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
11 500 Kč
Gustav Porš
Partie z Vestce u Chrudimi
Id: 118203
olej/plátno, rozměr 40 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 1908 na zadní straně, obraz i rám ve zcela výborném stavu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
11 500 Kč
František Blažíček
Beskyde, Beskyde
Id: 119701
olej/reliéf/sololit, rozměr 61 x 80 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 500 Kč
Fritz Chwala
Skalní hrad
Id: 120404
olej/plátno, rozměr 42,5 x 53 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 500 Kč
Stanislav Holý
Pohádkový motiv
Id: 123104
kresba/papír, rozměr ve výřezu 28 x 39,8 cm, signováno vpravo dole, pravý horní roh lehce pomačkán, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 500 Kč
Příhozy: 52