Čas na serveru 01:46:25

Aukce XLIV./2018

Jan  Zrzavý - Camaret

Camaret

Id: 123103

tužka/papír, rozměr kresby 12,4 x 15,8 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Snopy

František Daněk - Sedláček
Snopy

Id: 123902

olej/sololit, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Josef Bašek - Zamrzlá řeka

Josef Bašek
Zamrzlá řeka

Id: 121014

olej/plátno/karton, rozměr 42 x 58 cm, nesignováno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Rudolf Kundera - Rybářské bárky

Rudolf Kundera
Rybářské bárky

Id: 116602

akvarel/papír, rozměr 43 x 58 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, autorsky rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Rudolf Karasek - Stromy u cesty

Rudolf Karasek
Stromy u cesty

Id: 120205

olej/plátno, rozměr 45 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1912, rané dílo, lokálně protržené plátno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Karel Jílek - Potok u Heroltic

Karel Jílek
Potok u Heroltic

Id: 122102

olej/plátno, rozměr 78 x 62,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, nerámováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Zdeněk Hajný - Krajina Grálů

Zdeněk Hajný
Krajina Grálů

Id: 122103

kombinovaná technika/fotodeska/reprodukce s křišťály, nesignováno, rozměr 100 x 118 cm, autorův štítek na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 000

12 000

Detail

Ota Janeček - Akt

Akt

Id: 124101

kolorovaná kresba/papír, velikost listu 29,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, poškozeno hnědými tečkami, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Kytice

Josef Václav Směšný - Barnet
Kytice

Id: 124607

olej/plátno, rozměr 52 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Alois Kirnig - U jezera

Alois Kirnig
U jezera

Id: 115824

olej/plátno, rozměr 18,5 x 23,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, dekorativně adjustováno, poškozený rám, krakeláž na obraze viz foto, původní stav

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Josef Schwemminger - Padlý strom

Josef Schwemminger
Padlý strom

Id: 117406

olej/plátno, rozměr 34 x 43 cm, signováno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Gustav  Porš - Partie z Vestce u Chrudimi

Gustav Porš
Partie z Vestce u Chrudimi

Id: 118203

olej/plátno, rozměr 40 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 1908 na zadní straně, obraz i rám ve zcela výborném stavu

Vyvolávací cena:
1 800

11 500

Detail

František Blažíček - Beskyde, Beskyde

František Blažíček
Beskyde, Beskyde

Id: 119701

olej/reliéf/sololit, rozměr 61 x 80 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Fritz Chwala - Skalní hrad

Fritz Chwala
Skalní hrad

Id: 120404

olej/plátno, rozměr 42,5 x 53 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Stanislav Holý - Pohádkový motiv

Stanislav Holý
Pohádkový motiv

Id: 123104

kresba/papír, rozměr ve výřezu 28 x 39,8 cm, signováno vpravo dole, pravý horní roh lehce pomačkán, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Příhozy: 52