Čas na serveru 13:24:34

Aukce XLIV./2018

Josef  Kitzler - Zátiší s ovocem

Josef Kitzler
Zátiší s ovocem

Id: 122910

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na malbě i rámu

Vyvolávací cena:
500

3 100

Detail

Robert F. Wacík (Vacík) - Červánky

Robert F. Wacík (Vacík)
Červánky

Id: 122914

olej/plátno, rozměr 57 x 64 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zašpiněná malba, původní stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jan Rambousek - Hvozd z jara

Jan Rambousek
Hvozd z jara

Id: 123208

olej/plátno/lepenka, rozměr 27,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 53, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Jaroslav Ronek
Lokomotiva

Id: 124623

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
300

3 100

Detail

Vincenc Beneš - Jez na Otavě

Vincenc Beneš
Jez na Otavě

Id: 120701

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 41 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Opuštěné místo

Opuštěné místo

Id: 121804

kombinovaná technika/lepenka, rozměr malby 57 x 66 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Rybář

Rybář

Id: 120012

olej/sololit, rozměr 54 x 39 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

  Neznačeno - Napoleon

Neznačeno
Napoleon

Id: 115822

olej/plech, rozměr 19 x 15 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

2 800

Detail

  Neznačeno - Pirát

Neznačeno
Pirát

Id: 115820

olej/sololit, rozměr 32 x 26 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
300

2 700

Detail

Ondřej Pavlík - Zátiší

Ondřej Pavlík
Zátiší

Id: 121205

olej/karton, rozměr ve výřezu 28 x 47 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Václav Malý - Rybníček na návsi

Václav Malý
Rybníček na návsi

Id: 106814

olej/lepenka, rozměr 18 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozeno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
800

2 600

Detail

  Autor neurčen - Napoleon

Napoleon

Id: 115844

mramorová plastika, výška 26,5 cm, signováno na zadní straně viz foto, otluky především na spodní části podstavce

Vyvolávací cena:

Detail

Carolus Pállya - Na cestě

Carolus Pállya
Na cestě

Id: 115848

olej/dřevěná deska, rozměr 12,9 x 21,2 cm, signováno vpravo dole, v minulosti prasklá deska a odborně restaurována, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

  Autor neurčen - Dívka s kloboukem

Dívka s kloboukem

Id: 121808

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Prokop - Cesta uvozem

Josef Prokop
Cesta uvozem

Id: 121906

olej/karton, rozměr 30 x 39 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
300

Detail