Aukce XLIV./2018
Josef Kitzler
Zátiší s ovocem
Id: 122910
olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na malbě i rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 100 Kč
Robert F. Wacík (Vacík)
Červánky
Id: 122914
olej/plátno, rozměr 57 x 64 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, zašpiněná malba, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč
Jan Rambousek
Hvozd z jara
Id: 123208
olej/plátno/lepenka, rozměr 27,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 53, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 100 Kč
Jaroslav Ronek
Lokomotiva
Id: 124623
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
300 Kč
3 100 Kč
Vincenc Beneš
Jez na Otavě
Id: 120701
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 41 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
Opuštěné místo
Id: 121804
kombinovaná technika/lepenka, rozměr malby 57 x 66 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 000 Kč
Rybář
Id: 120012
olej/sololit, rozměr 54 x 39 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 900 Kč
Neznačeno
Napoleon
Id: 115822
olej/plech, rozměr 19 x 15 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 800 Kč
Neznačeno
Pirát
Id: 115820
olej/sololit, rozměr 32 x 26 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
300 Kč
2 700 Kč
Ondřej Pavlík
Zátiší
Id: 121205
olej/karton, rozměr ve výřezu 28 x 47 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 700 Kč
Václav Malý
Rybníček na návsi
Id: 106814
olej/lepenka, rozměr 18 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozeno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 600 Kč
Napoleon
Id: 115844
mramorová plastika, výška 26,5 cm, signováno na zadní straně viz foto, otluky především na spodní části podstavce
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Carolus Pállya
Na cestě
Id: 115848
olej/dřevěná deska, rozměr 12,9 x 21,2 cm, signováno vpravo dole, v minulosti prasklá deska a odborně restaurována, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 500 Kč
Dívka s kloboukem
Id: 121808
olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
Josef Prokop
Cesta uvozem
Id: 121906
olej/karton, rozměr 30 x 39 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
300 Kč
2 500 Kč