Aukce XLIV./2018
Jaroslav Panuška
Měsíční krajina
Id: 120301
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 98, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 000 Kč
Anton Hlavacek
Zasněžené hory
Id: 117403
olej/plátno, rozměr 64,5 x 96 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč
Loďka u břehu
Id: 121806
olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, zbytky signatury Corot vpravo dole, značeno a datováno na zadní straně, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
31 000 Kč
Ferdinand Kotvald
Stavba obchodního domu
Id: 122101
olej/plátno, rozměr 108 x 81 cm, signováno a popsáno vlevo dole, moderně olištováno, na obrazu lokálně oděrky
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
31 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Před statkem
Id: 122301
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 42 cm, signováno vlevo dole, datováno 65, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Z yklu Střelnice
Id: 124801
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 32,5 cm, zkosené rohy pasparty, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
31 000 Kč
Malíř a kůň
Id: 117201
litografie/papír, rozměr tisku 37,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole "autorský tisk", zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 100 Kč
Josef Lada
Koledníci
Id: 118204
litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 17,8 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
30 001 Kč
Příhozy: 71
Neznačeno
Hrad na skále
Id: 115902
olej/plátno, rozměr 39,5 x 50 cm, rentoilováno, v minulosti restaurováno, na zadní straně popis se jménem malíře Zimmermann viz foto, původní rámování
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 57
Konvolut osmi kusů
Id: 102202
konvolut osmi osobních dopisů, v některých přiložena fotografie nebo jiné ozvláštnění, původní stav, poškozeno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
29 000 Kč
Alfons Mucha
Dívka s tamburínou
Id: 115904
kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 25 cm, signováno pod kresbou vpravo dole, datováno 899, nově paspartováno viz foto, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
29 000 Kč
Hlava Adama
Id: 126202
reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1987, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
29 000 Kč
Josef Písecký (Liška)
Dubrovník
Id: 115703
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
28 000 Kč
Charlotte Piepenhagen
Lesní bystřina
Id: 125701
olej/karton, rozměr 20 x 28 cm, nesignováno, dekorativně adjustováno, restaurováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč
Charlotte Piepenhagen
Porostlé skalisko
Id: 125702
olej/papír/lepenka, rozměr 22 x 30 cm, nesignováno, drobné praskliny v papíře, dekorativně adjustováno, restaurováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
28 000 Kč