Čas na serveru 15:18:56

Aukce XLIV./2018

Jaroslav Panuška - Měsíční krajina

Jaroslav Panuška
Měsíční krajina

Id: 120301

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 98, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Anton Hlavacek - Zasněžené hory

Anton Hlavacek
Zasněžené hory

Id: 117403

olej/plátno, rozměr 64,5 x 96 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu viz foto

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

  Autor neurčen - Loďka u břehu

Loďka u břehu

Id: 121806

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, zbytky signatury Corot vpravo dole, značeno a datováno na zadní straně, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
6 000

31 000

Detail

Ferdinand Kotvald - Stavba obchodního domu

Ferdinand Kotvald
Stavba obchodního domu

Id: 122101

olej/plátno, rozměr 108 x 81 cm, signováno a popsáno vlevo dole, moderně olištováno, na obrazu lokálně oděrky

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Před statkem

Vojtěch Sedláček
Před statkem

Id: 122301

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 42 cm, signováno vlevo dole, datováno 65, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z yklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z yklu Střelnice

Id: 124801

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 32,5 cm, zkosené rohy pasparty, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

31 000

Detail

Adolf Born - Malíř a kůň

Malíř a kůň

Id: 117201

litografie/papír, rozměr tisku 37,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole "autorský tisk", zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 100

Detail

Josef Lada - Koledníci

Josef Lada
Koledníci

Id: 118204

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 17,8 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

30 001

Detail

Příhozy: 71

  Neznačeno - Hrad na skále

Neznačeno
Hrad na skále

Id: 115902

olej/plátno, rozměr 39,5 x 50 cm, rentoilováno, v minulosti restaurováno, na zadní straně popis se jménem malíře Zimmermann viz foto, původní rámování

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 57

Jan Saudek - Konvolut osmi kusů

Konvolut osmi kusů

Id: 102202

konvolut osmi osobních dopisů, v některých přiložena fotografie nebo jiné ozvláštnění, původní stav, poškozeno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Alfons Mucha - Dívka s tamburínou

Alfons Mucha
Dívka s tamburínou

Id: 115904

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 25 cm, signováno pod kresbou vpravo dole, datováno 899, nově paspartováno viz foto, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
12 000

29 000

Detail

Olbram Zoubek - Hlava Adama

Hlava Adama

Id: 126202

reliéf, cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 1987, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník

Id: 115703

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
6 000

28 000

Detail

Charlotte Piepenhagen - Lesní bystřina

Charlotte Piepenhagen
Lesní bystřina

Id: 125701

olej/karton, rozměr 20 x 28 cm, nesignováno, dekorativně adjustováno, restaurováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Charlotte Piepenhagen - Porostlé skalisko

Charlotte Piepenhagen
Porostlé skalisko

Id: 125702

olej/papír/lepenka, rozměr 22 x 30 cm, nesignováno, drobné praskliny v papíře, dekorativně adjustováno, restaurováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

28 000

Detail