Aukce XLIV./2018
Neznačeno
V jeskyni
Id: 117701
olej/plátno, rozměr 29 x 40 cm, v minulosti restaurováno včetně rámu, 18. století
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Usínání
Id: 118006
papírový reliéf, velikost listu 21,2 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 500 Kč
Ota Bubeníček
Jihočeský statek
Id: 121502
olej/karton, rozměr 20,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
František Drtikol
Dáma s kyticí
Id: 121815
fotografie/papír, rozměr fotografie 21,5 x 15,7 cm, značeno razítkem vlevo dole a vpravo dole na listu, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Karel Skála
Harlekýn
Id: 122109
olej/sololit, rozměr 39 x 30 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko autora
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Jan Mikule
Eliščin most v Praze
Id: 123404
olej/karton, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč
Na pastvě
Id: 124611
olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Jaroslav Panuška
Jarní tání
Id: 124618
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 14 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Václav Pavlík
Kytice
Id: 115808
olej/karton/překližka, rozměr 77,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč
Octave Gallian
V zámeckém parku
Id: 115905
olej/plátno, rozměr 33 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 000 Kč
Neznačeno
Hrad nad jezerem
Id: 117503
kvaš/papír, rozměr 27 x 31,5 cm, 19. století, okruh Jos. Navrátila, zaskleno, poškozený rám, nečistoty pod sklem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč
Vladimír Komárek
Konvolut osmi kusů
Id: 117412
litografie/papír, rozměr od 21,5 x 14,2 cm do 35 x 23,7 cm, signovány, některé datovány, některé číslovány, jeden kus pomačkán, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč
Marie Krátká-Mickschová
Noční přístav
Id: 115805
olej/plátno, rozměr 27,5 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno , malba poškozena, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 900 Kč
Joseph von Berres
Dělení kořisti
Id: 115835
olej/karton, rozměr 64 x 80 cm, signováno vlevo dole, původní lehce poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 900 Kč
Jaroslav Háša
Na cestě
Id: 117704
olej/karton, rozměr 20 x 25 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 800 Kč