Čas na serveru 22:12:45

Aukce XLIV./2018

  Neznačeno - V jeskyni

Neznačeno
V jeskyni

Id: 117701

olej/plátno, rozměr 29 x 40 cm, v minulosti restaurováno včetně rámu, 18. století

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Usínání

Usínání

Id: 118006

papírový reliéf, velikost listu 21,2 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Bubeníček - Jihočeský statek

Ota Bubeníček
Jihočeský statek

Id: 121502

olej/karton, rozměr 20,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail

František Drtikol - Dáma s kyticí

František Drtikol
Dáma s kyticí

Id: 121815

fotografie/papír, rozměr fotografie 21,5 x 15,7 cm, značeno razítkem vlevo dole a vpravo dole na listu, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Skála - Harlekýn

Karel Skála
Harlekýn

Id: 122109

olej/sololit, rozměr 39 x 30 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko autora

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Mikule - Eliščin most v Praze

Jan Mikule
Eliščin most v Praze

Id: 123404

olej/karton, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Na pastvě

Na pastvě

Id: 124611

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Panuška - Jarní tání

Jaroslav Panuška
Jarní tání

Id: 124618

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 14 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Václav  Pavlík - Kytice

Václav Pavlík
Kytice

Id: 115808

olej/karton/překližka, rozměr 77,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Octave Gallian - V zámeckém parku

Octave Gallian
V zámeckém parku

Id: 115905

olej/plátno, rozměr 33 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Hrad nad jezerem

Neznačeno
Hrad nad jezerem

Id: 117503

kvaš/papír, rozměr 27 x 31,5 cm, 19. století, okruh Jos. Navrátila, zaskleno, poškozený rám, nečistoty pod sklem

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Komárek - Konvolut osmi kusů

Vladimír Komárek
Konvolut osmi kusů

Id: 117412

litografie/papír, rozměr od 21,5 x 14,2 cm do 35 x 23,7 cm, signovány, některé datovány, některé číslovány, jeden kus pomačkán, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Marie Krátká-Mickschová - Noční přístav

Marie Krátká-Mickschová
Noční přístav

Id: 115805

olej/plátno, rozměr 27,5 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno , malba poškozena, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

4 900

Detail

Joseph von Berres - Dělení kořisti

Joseph von Berres
Dělení kořisti

Id: 115835

olej/karton, rozměr 64 x 80 cm, signováno vlevo dole, původní lehce poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Jaroslav Háša - Na cestě

Jaroslav Háša
Na cestě

Id: 117704

olej/karton, rozměr 20 x 25 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 800

Detail