Čas na serveru 21:30:09

Aukce XLIV./2018

  Autor neurčen - Při odlivu

Při odlivu

Id: 120014

olej/dřevo, rozměr 27 x 40,5 cm, signováno vlevo dole, rám v minulosti přetřen, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

  Autor neurčen - Při západu slunce

Při západu slunce

Id: 120019

olej/plátno, rozměr 41 x 33 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Olbram Zoubek - Dívka s draperií

Dívka s draperií

Id: 120903

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 18,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole PF 2016, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Max Švabinský - Slunce za mrakem

Max Švabinský
Slunce za mrakem

Id: 122907

tužka/papír, rozměr ve výřezu 10 x 17 cm, signováno vpravo dole, popis a datace 1930, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, na zadní straně autorovo věnování

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Adolf Born - Holandský malíř

Holandský malíř

Id: 123106

litografie/papír, rozměr listu 30 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 52/150, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František Tavík Šimon - Trh v Nice

František Tavík Šimon
Trh v Nice

Id: 115912

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

8 600

Detail

Maxim Kopf - Na bazaru

Maxim Kopf
Na bazaru

Id: 125201

pastel/papír, rozměr 35 x 24,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 27, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

8 518

Detail

Charles Joseph Beauverie - Řeka

Charles Joseph Beauverie
Řeka

Id: 118301

olej/dřevo, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Bubeníček - Zimní krajina

Ota Bubeníček
Zimní krajina

Id: 120101

olej/karton, rozměr 24 x 27 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
800

Detail

Josef Soukup - Břízy

Josef Soukup
Břízy

Id: 121006

olej/karton, rozměr 56 x 50 cm, signováno vlevo dole, kolem roku 1915, poškozený rám, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Miloš Pošar - Jižní Čechy

Miloš Pošar
Jižní Čechy

Id: 121202

olej/sololit, rozměr 37 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 81, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Zdeněk Hajný - Krajina poznání

Zdeněk Hajný
Krajina poznání

Id: 122104

kombinovaná technika/foto na plátně s křišťály, rozměr 120 x 105 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 000

Detail

Josef Olexa - Zelené pleso

Josef Olexa
Zelené pleso

Id: 115815

olej/karton, rozměr 35,5 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

  Neznačeno - U divoké říčky

Neznačeno
U divoké říčky

Id: 115836

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Josef Axman - Klečící dívka

Josef Axman
Klečící dívka

Id: 115845

mramor, celková výška s podstavcem 19,5 cm, signováno na podstavci, datováno 45, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail