Aukce XLIV./2018
Při odlivu
Id: 120014
olej/dřevo, rozměr 27 x 40,5 cm, signováno vlevo dole, rám v minulosti přetřen, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 000 Kč
Při západu slunce
Id: 120019
olej/plátno, rozměr 41 x 33 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 000 Kč
Dívka s draperií
Id: 120903
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 18,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole PF 2016, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 000 Kč
Max Švabinský
Slunce za mrakem
Id: 122907
tužka/papír, rozměr ve výřezu 10 x 17 cm, signováno vpravo dole, popis a datace 1930, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, na zadní straně autorovo věnování
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Holandský malíř
Id: 123106
litografie/papír, rozměr listu 30 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 52/150, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 000 Kč
František Tavík Šimon
Trh v Nice
Id: 115912
litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 600 Kč
Maxim Kopf
Na bazaru
Id: 125201
pastel/papír, rozměr 35 x 24,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 27, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 518 Kč
Charles Joseph Beauverie
Řeka
Id: 118301
olej/dřevo, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Ota Bubeníček
Zimní krajina
Id: 120101
olej/karton, rozměr 24 x 27 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
800 Kč
8 500 Kč
Josef Soukup
Břízy
Id: 121006
olej/karton, rozměr 56 x 50 cm, signováno vlevo dole, kolem roku 1915, poškozený rám, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Miloš Pošar
Jižní Čechy
Id: 121202
olej/sololit, rozměr 37 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 81, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 500 Kč
Zdeněk Hajný
Krajina poznání
Id: 122104
kombinovaná technika/foto na plátně s křišťály, rozměr 120 x 105 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
8 500 Kč
Josef Olexa
Zelené pleso
Id: 115815
olej/karton, rozměr 35,5 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 000 Kč
Neznačeno
U divoké říčky
Id: 115836
olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 000 Kč
Josef Axman
Klečící dívka
Id: 115845
mramor, celková výška s podstavcem 19,5 cm, signováno na podstavci, datováno 45, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč