Aukce XLIV./2018
Elie Miller-Ranson
Květinové zátiší
Id: 120005
olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz volný v rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 100 Kč
Arnošt Chabera
Don Quijote
Id: 123101
kombinovaná technika/olej/písek/sololit, rozměr 40 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč
Můstek přes vodu
Id: 121013
olej/plátno/karton, rozměr 29 x 40 cm, signováno vpravo dole monogramem L, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 100 Kč
Na pastvě
Id: 116701
olej/plátno, rozměr 24 x 35 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
Neznačeno
U lesa
Id: 117706
olej/deska, rozměr 25 x 31 cm, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 000 Kč
Jan Kodet
Milenci
Id: 117413
patinovaná pálená hlína, celková výška 23,5 cm, signováno a datováno na spodní části, drobná oděrka na spodní části
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 000 Kč
Jaroslav Bartoš
Ovocné zátiší
Id: 124001
olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 75, oděrky na původním rámu, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 900 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
V aleji
Id: 119004
olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, dekorativně adjustováno viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 705 Kč
A.E. Frankenberger
U vody
Id: 121208
olej/karton, rozměr 60 x 44 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 700 Kč
Neznačeno
U vodopádu
Id: 121817
olej/plátno, rozměr 31 x 45 cm, oděrky na rámu, původní stav, 19. století
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 700 Kč
Torzo ženy sehnuté k zemi
Id: 123805
papírový reliéf, velikost listu 44,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, popsáno a datováno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 700 Kč
Miloslav Holý
Pomlázka
Id: 115839
suchá jehla/papír, rozměr tisku 27,5 21 cm, signováno vpravo dole, datováno 23, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
300 Kč
3 600 Kč
Václav Stein
Na houbách
Id: 120804
olej/karton, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Jindřich Sitte
Hrad Trenčín
Id: 121002
olej/karton, rozměr 47,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Bohumil Hradečný
U Ocmanic
Id: 121004
olej/dřevo, rozměr 20,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč