Čas na serveru 15:41:33

Aukce XLIV./2018

Elie Miller-Ranson - Květinové zátiší

Elie Miller-Ranson
Květinové zátiší

Id: 120005

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz volný v rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Arnošt Chabera - Don Quijote

Arnošt Chabera
Don Quijote

Id: 123101

kombinovaná technika/olej/písek/sololit, rozměr 40 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

  Autor neurčen - Můstek přes vodu

Můstek přes vodu

Id: 121013

olej/plátno/karton, rozměr 29 x 40 cm, signováno vpravo dole monogramem L, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

  Autor neurčen - Na pastvě

Na pastvě

Id: 116701

olej/plátno, rozměr 24 x 35 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - U lesa

Neznačeno
U lesa

Id: 117706

olej/deska, rozměr 25 x 31 cm, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kodet - Milenci

Jan Kodet
Milenci

Id: 117413

patinovaná pálená hlína, celková výška 23,5 cm, signováno a datováno na spodní části, drobná oděrka na spodní části

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Bartoš - Ovocné zátiší

Jaroslav Bartoš
Ovocné zátiší

Id: 124001

olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 75, oděrky na původním rámu, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - V aleji

Jan Bohumil Pospíšil
V aleji

Id: 119004

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, dekorativně adjustováno viz foto

Vyvolávací cena:

3 705

Detail

A.E. Frankenberger - U vody

A.E. Frankenberger
U vody

Id: 121208

olej/karton, rozměr 60 x 44 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

  Neznačeno - U vodopádu

Neznačeno
U vodopádu

Id: 121817

olej/plátno, rozměr 31 x 45 cm, oděrky na rámu, původní stav, 19. století

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Olbram Zoubek - Torzo ženy sehnuté k zemi

Torzo ženy sehnuté k zemi

Id: 123805

papírový reliéf, velikost listu 44,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno, popsáno a datováno na zadní straně

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Miloslav  Holý - Pomlázka

Miloslav Holý
Pomlázka

Id: 115839

suchá jehla/papír, rozměr tisku 27,5 21 cm, signováno vpravo dole, datováno 23, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
300

3 600

Detail

Václav  Stein - Na houbách

Václav Stein
Na houbách

Id: 120804

olej/karton, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jindřich  Sitte - Hrad Trenčín

Jindřich Sitte
Hrad Trenčín

Id: 121002

olej/karton, rozměr 47,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Bohumil Hradečný - U Ocmanic

Bohumil Hradečný
U Ocmanic

Id: 121004

olej/dřevo, rozměr 20,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail