Čas na serveru 19:20:52

Aukce XLIV./2018

Bohumil Mareček - Akt

Bohumil Mareček
Akt

Id: 120018

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

František  Tichý - Commedia dell´arte

František Tichý
Commedia dell´arte

Id: 120901

suchá jehla/papír, rozměr tisku 29,8 x 39 cm, signováno a datováno uprostřed dole, značený papír, list v minulosti lehce pomačkán, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Karel Holan - Nad řekou

Karel Holan
Nad řekou

Id: 121802

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Adolf Born - Karnevalové představení v benátkách

Karnevalové představení v benátkách

Id: 124205

litografie/papír, velikost tisku 48,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 25/75, popsáno na zadní straně, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

  Autor neurčen - Trhy na náměstí

Trhy na náměstí

Id: 126301

olej/plátno, rozměr 50 x 59 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

  Autor neurčen - Cesta lesem

Cesta lesem

Id: 126307

olej/plátno, rozměr 65 x 54 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu, 20. století

Vyvolávací cena:

16 001

Detail

Antonín  Augusta - Tržiště

Antonín Augusta
Tržiště

Id: 117606

olej/plátno, rozměr 50 x 67,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Václav Březina - Dáma v aleji

Václav Březina
Dáma v aleji

Id: 121005

olej/plátno, rozměr 63 x 71 cm, nesignováno, zničený rám, lokálně protržené plátno, drobné oděrky v malbě viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Zdeněk  Balaš - Cirkus

Zdeněk Balaš
Cirkus

Id: 115807

olej/překližka, rozměr 37 x 71 cm, signováno, na zadní straně výstavní štítek a popis, lehce poškozený rám i malba

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

  Autor neurčen - Život na Jávě

Život na Jávě

Id: 120002

olej/plátno, rozměr 69 x 90 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Fritz Chwala - Rybář u jezera

Fritz Chwala
Rybář u jezera

Id: 120405

olej/plátno, rozměr 42,5 x 53 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lokální oděrky na malbě, původní stav

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Ota Bubeníček - Před bouří

Ota Bubeníček
Před bouří

Id: 121101

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve zcela původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Sedící akt

Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící akt

Id: 124803

olej/lepenka/karton, rozměr 47 x 68 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

  Neznačeno - Na lovu

Neznačeno
Na lovu

Id: 115832

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, rentoilováno, novodobě rámováno, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Leopold Mielich - Pevnost v poušti

Leopold Mielich
Pevnost v poušti

Id: 117402

olej/plátno,rozměr 71 x 118 cm, signováno vlevo dole, datováno 1907, poškozený rám, lokální oděrky v malbě, volné v rámu

Vyvolávací cena:
6 000

15 000

Detail