Aukce XLIV./2018
Bohumil Mareček
Akt
Id: 120018
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč
František Tichý
Commedia dell´arte
Id: 120901
suchá jehla/papír, rozměr tisku 29,8 x 39 cm, signováno a datováno uprostřed dole, značený papír, list v minulosti lehce pomačkán, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 500 Kč
Karel Holan
Nad řekou
Id: 121802
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 500 Kč
Karnevalové představení v benátkách
Id: 124205
litografie/papír, velikost tisku 48,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 25/75, popsáno na zadní straně, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 500 Kč
Trhy na náměstí
Id: 126301
olej/plátno, rozměr 50 x 59 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč
Cesta lesem
Id: 126307
olej/plátno, rozměr 65 x 54 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu, 20. století
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
16 001 Kč
Antonín Augusta
Tržiště
Id: 117606
olej/plátno, rozměr 50 x 67,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Václav Březina
Dáma v aleji
Id: 121005
olej/plátno, rozměr 63 x 71 cm, nesignováno, zničený rám, lokálně protržené plátno, drobné oděrky v malbě viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Zdeněk Balaš
Cirkus
Id: 115807
olej/překližka, rozměr 37 x 71 cm, signováno, na zadní straně výstavní štítek a popis, lehce poškozený rám i malba
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 500 Kč
Život na Jávě
Id: 120002
olej/plátno, rozměr 69 x 90 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 500 Kč
Fritz Chwala
Rybář u jezera
Id: 120405
olej/plátno, rozměr 42,5 x 53 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lokální oděrky na malbě, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Ota Bubeníček
Před bouří
Id: 121101
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve zcela původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 500 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící akt
Id: 124803
olej/lepenka/karton, rozměr 47 x 68 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 500 Kč
Neznačeno
Na lovu
Id: 115832
olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, rentoilováno, novodobě rámováno, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč
Leopold Mielich
Pevnost v poušti
Id: 117402
olej/plátno,rozměr 71 x 118 cm, signováno vlevo dole, datováno 1907, poškozený rám, lokální oděrky v malbě, volné v rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
15 000 Kč