Aukce XLIV./2018
František Drtikol
Krojovaná dívka
Id: 121814
fotografie/papír, rozměr fotografie 15,5 x 11 cm, značeno razítkem vpravo dole a na listu, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu. původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Arnošt Hofbauer
Rozkvetlý keř
Id: 123503
olej/plátno/karton, rozměr 46 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Emil Schovánek
Kytice růží
Id: 126303
olej/plátno, rozměr 48 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1937, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Josef Douba
Na procházce
Id: 115913
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 400 Kč
František Tavík Šimon
Vory na Vltavě
Id: 117609
suchá jehla/papír, velikost tisku 25,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, volné v rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 300 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Potok v krajině
Id: 118201
olej/karton, rozměr 24,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 300 Kč
Bohumil Ullrych
Dívka na louce
Id: 118601
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 20 x 28 cm, signováno na zadní straně, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč
Vlastimil Košvanec
Na nábřeží
Id: 118802
kombinovaná technika/papír, rozměr malby 21 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
Henryk Krych
Panorama Varšavy
Id: 121902
olej/plátno, rozměr 33 x 46 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
V podvečer na Novotného lávce
Id: 122918
olej/karton, rozměr 46,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popis datace a signatura, obraz poškozen po okrajích, zcela zničený rám
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 200 Kč
Jaroslav Panuška
Od vody
Id: 124619
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 200 Kč
Vincenc Beneš
Z Talinu
Id: 117502
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně výstavní razítko z Mánesu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč
Ve městě
Id: 120015
olej/plátno, rozměr 33,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč
Neznačeno
Červánky nad vesnicí
Id: 120021
olej/karton, rozměr 19 x 25 cm, rám poškozen, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 100 Kč
Pepa (Josefína) Mařáková
Strom na skále
Id: 122903
tužka/papír, rozměr ve výřezu 22 x 28 cm, signováno monogramem JM vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč