Čas na serveru 19:32:40

Aukce XLIV./2018

František Drtikol - Krojovaná dívka

František Drtikol
Krojovaná dívka

Id: 121814

fotografie/papír, rozměr fotografie 15,5 x 11 cm, značeno razítkem vpravo dole a na listu, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu. původní stav

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Arnošt Hofbauer - Rozkvetlý keř

Arnošt Hofbauer
Rozkvetlý keř

Id: 123503

olej/plátno/karton, rozměr 46 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Emil Schovánek - Kytice růží

Emil Schovánek
Kytice růží

Id: 126303

olej/plátno, rozměr 48 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1937, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Josef Douba - Na procházce

Josef Douba
Na procházce

Id: 115913

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

František Tavík Šimon - Vory na Vltavě

František Tavík Šimon
Vory na Vltavě

Id: 117609

suchá jehla/papír, velikost tisku 25,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, volné v rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Potok v krajině

Jan Bohumil Pospíšil
Potok v krajině

Id: 118201

olej/karton, rozměr 24,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
500

3 300

Detail

Bohumil Ullrych - Dívka na louce

Bohumil Ullrych
Dívka na louce

Id: 118601

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 20 x 28 cm, signováno na zadní straně, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Vlastimil  Košvanec - Na nábřeží

Vlastimil Košvanec
Na nábřeží

Id: 118802

kombinovaná technika/papír, rozměr malby 21 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Henryk Krych - Panorama Varšavy

Henryk Krych
Panorama Varšavy

Id: 121902

olej/plátno, rozměr 33 x 46 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

  Autor neurčen - V podvečer na Novotného lávce

V podvečer na Novotného lávce

Id: 122918

olej/karton, rozměr 46,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popis datace a signatura, obraz poškozen po okrajích, zcela zničený rám

Vyvolávací cena:
500

3 200

Detail

Jaroslav Panuška - Od vody

Jaroslav Panuška
Od vody

Id: 124619

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Vincenc Beneš - Z Talinu

Vincenc Beneš
Z Talinu

Id: 117502

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně výstavní razítko z Mánesu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

  Autor neurčen - Ve městě

Ve městě

Id: 120015

olej/plátno, rozměr 33,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

  Neznačeno - Červánky nad vesnicí

Neznačeno
Červánky nad vesnicí

Id: 120021

olej/karton, rozměr 19 x 25 cm, rám poškozen, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
500

3 100

Detail

Pepa (Josefína) Mařáková - Strom na skále

Pepa (Josefína) Mařáková
Strom na skále

Id: 122903

tužka/papír, rozměr ve výřezu 22 x 28 cm, signováno monogramem JM vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

3 100

Detail