Aukce XLIV./2018
Ignác Raab
Dáma s pohárem
Id: 119301
olej/plátno, rozměr 58 x 43 cm, nesignováno, zaskleno, poškozený rám, obraz v dobrém stavu - drobné nedostatky, 18. století
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
36 000 Kč
Karel Langer
Na procházce
Id: 122201
olej/karton, rozměr 25 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Zdeněk Rykr
Akt
Id: 123403
olej/plátno, rozměr 100 x 67 cm, signováno vpravo dole, volné plátno, rám ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
36 000 Kč
Emil Filla
Staré ženy
Id: 125202
studie akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 42 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
36 000 Kč
Karel Těšínský
Kompozice
Id: 120403
olej/strukturální malba/plátno, rozměr 46 x 35 cm, nesignováno, publikováno v monografii a soupisu díla, rámováno, vše v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 000 Kč
Alois Wolf
Horská říčka
Id: 115906
nesignováno, olej/plátno, rozměr 100 x 72 cm, Haushoferova škola, obraz v minulosti odborně restaurován, dekorativně rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 500 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Surrealistický motiv
Id: 117703
kolorovaná zinkografie, rozměr ve výřezu 17 x 21 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 55
Josef Jíra
Přístav
Id: 123107
kombinovaná technika/tempera/olej/lepenka, rozměr ve výřezu 32 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno, věnování, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 000 Kč
Dobré jitro
Id: 123802
reliéf, cín/zlato, rozměr 16 x 15 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 000 Kč
František Drtikol
Dívka v pavučině
Id: 125203
olej/dřevo, rozměr 33 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
34 000 Kč
Josef Václav Směšný - Barnet
Cesta krajinou I.
Id: 124604
olej/plátno, nesignováno, rozměr 57 x 85 cm, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
33 005 Kč
Zdeněk Burian
Nevítaný host
Id: 117504
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35 x 26,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno a rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
33 000 Kč
František Drtikol
Strom na skalách
Id: 122111
olej/dřevo, rozměr 24 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 1946, novodobě olištováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 55
Carmen
Id: 122902
olej/plátno, rozměr 41 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno 1977, rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
33 000 Kč
Jan Štursa
Raněný
Id: 126505
patinovaný bronz, celková výška 50 cm, signováno na podstavci, na povrchu oděrky, starší odlitek
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
33 000 Kč