Čas na serveru 06:17:38

Aukce XLIV./2018

Ignác Raab - Dáma s pohárem

Ignác Raab
Dáma s pohárem

Id: 119301

olej/plátno, rozměr 58 x 43 cm, nesignováno, zaskleno, poškozený rám, obraz v dobrém stavu - drobné nedostatky, 18. století

Vyvolávací cena:
9 000

36 000

Detail

Karel Langer - Na procházce

Karel Langer
Na procházce

Id: 122201

olej/karton, rozměr 25 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Zdeněk Rykr - Akt

Zdeněk Rykr
Akt

Id: 123403

olej/plátno, rozměr 100 x 67 cm, signováno vpravo dole, volné plátno, rám ve výborném stavu

Vyvolávací cena:
12 000

36 000

Detail

Emil Filla - Staré ženy

Emil Filla
Staré ženy

Id: 125202

studie akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 42 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
6 000

36 000

Detail

Karel Těšínský - Kompozice

Karel Těšínský
Kompozice

Id: 120403

olej/strukturální malba/plátno, rozměr 46 x 35 cm, nesignováno, publikováno v monografii a soupisu díla, rámováno, vše v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Alois Wolf - Horská říčka

Alois Wolf
Horská říčka

Id: 115906

nesignováno, olej/plátno, rozměr 100 x 72 cm, Haushoferova škola, obraz v minulosti odborně restaurován, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:

34 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Surrealistický motiv

Marie Čermínová - Toyen
Surrealistický motiv

Id: 117703

kolorovaná zinkografie, rozměr ve výřezu 17 x 21 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 55

Josef Jíra - Přístav

Josef Jíra
Přístav

Id: 123107

kombinovaná technika/tempera/olej/lepenka, rozměr ve výřezu 32 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno, věnování, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Olbram Zoubek - Dobré jitro

Dobré jitro

Id: 123802

reliéf, cín/zlato, rozměr 16 x 15 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

František Drtikol - Dívka v pavučině

František Drtikol
Dívka v pavučině

Id: 125203

olej/dřevo, rozměr 33 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Cesta krajinou I.

Josef Václav Směšný - Barnet
Cesta krajinou I.

Id: 124604

olej/plátno, nesignováno, rozměr 57 x 85 cm, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

33 005

Detail

Zdeněk Burian - Nevítaný host

Zdeněk Burian
Nevítaný host

Id: 117504

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35 x 26,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno a rámováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

František Drtikol - Strom na skalách

František Drtikol
Strom na skalách

Id: 122111

olej/dřevo, rozměr 24 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 1946, novodobě olištováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 55

Ota Janeček - Carmen

Carmen

Id: 122902

olej/plátno, rozměr 41 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno 1977, rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
10 000

33 000

Detail

Jan Štursa - Raněný

Jan Štursa
Raněný

Id: 126505

patinovaný bronz, celková výška 50 cm, signováno na podstavci, na povrchu oděrky, starší odlitek

Vyvolávací cena:
7 000

33 000

Detail