Aukce XLIV./2018
Tři bárky
Id: 123212
olej/lepenka, rozměr 20,7 x 29,7, signováno monogramem vpravo dole, datováno 68, na zadní straně popis, podpis autora a datace 22.XII.68, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou a PhDr. Michaelem Zachařem, přiložena laboratorní zpráva M. Pávové a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
75 000 Kč
530 000 Kč
Příhozy: 54
Václav Radimský
Stavení u rybníka
Id: 123601
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz volný v rámu, původní stav, publikováno v monografii autora od PhDr. N. Blažíčkové-Horové pod číslem 342
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
425 000 Kč
Příhozy: 93
Tři lodě a langusterie
Id: 123211
kombinovaná technika/pastel/mastné křídy/běloba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 28,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole monogram, na zadní straně signováno, datováno a dedikace autora, zaskleno, paspartováno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
295 000 Kč
Příhozy: 66
Othon Coubine
Z Itálie
Id: 125401
olej/plátno, rozměr 34 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, obraz odborně čištěn, rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, Zorou Grohmanovou, PhDr. Šárkou Leubnerovou, PO
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
285 000 Kč
Příhozy: 81
Zdeněk Burian
Pravěk pod hladinou
Id: 122908
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 42 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně popis
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
260 000 Kč
Příhozy: 55
Václav Radimský
Slunce na Labi
Id: 119601
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
250 000 Kč
Příhozy: 70
Putifarka (Pokora)
Id: 126901
kolorovaná cínová plastika, celková výška 80 cm, značeno na spodní straně, rok vzniku 1979, původní dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, socha byla vystavena v roce 1986 v Galerii umění Karlovy Vary - Letohrádek Ostrov, jeden odlitek též předán jako dar Občanského fóra papeži Janu Pavlovi II, kopie smlouvy o prodeji z roku 1987 k nahlédnutí v galerii
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
220 000 Kč
Příhozy: 113
Václav Radimský
Tání na Úpě
Id: 119501
olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
200 000 Kč
Příhozy: 62
Franz Christoph Janneck
Sochařský ateliér
Id: 120022
olej/plátno, rozměr 41 x 52 cm, signováno uprostřed dole, obraz ve výborném stavu, v minulosti rentoilován, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
200 000 Kč
Příhozy: 73
Karel Souček (Bor)
V restauraci
Id: 126501
olej/plátno, rozměr 110 x 162 cm, nesignováno, na zadní straně dva štítky Ústředního svazu umělců a ČFVU, pozdější rámování, obraz ve zcela původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
195 100 Kč
Příhozy: 61
Věra
Id: 123801
plastika cín/zlato, celková výška 68,5 cm, značeno na podstavci, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
185 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 107
Vlastimil Beneš
Krajina za úplňku
Id: 112711
olej/plátno, rozměr 54 x 130 cm, sigováno vlevo dole, zakázkový dubový rám, v minulosti drobně restaurováno, získáno z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
180 000 Kč
Příhozy: 83
Vojtěch Erdélyi
Setkání
Id: 114401
olej/karton, vnitřní rozměr 46 x 57 cm, signováno vlevo nahoře, odborně čištěno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
165 000 Kč
Příhozy: 99
Sblížení
Id: 118001
reliéf, cín/zlato, rozměr 29 x 21 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
133 000 Kč
Příhozy: 113
Dvě loďky a čtyři kameny
Id: 123210
pastel/papír, rozměr listu 21 x 30 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole monogram, zaskleno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
130 000 Kč
Příhozy: 57