Čas na serveru 07:27:37

Aukce XLIV./2018

Jan  Zrzavý - Tři bárky

Tři bárky

Id: 123212

olej/lepenka, rozměr 20,7 x 29,7, signováno monogramem vpravo dole, datováno 68, na zadní straně popis, podpis autora a datace 22.XII.68, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou a PhDr. Michaelem Zachařem, přiložena laboratorní zpráva M. Pávové a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
75 000

530 000

Detail

Příhozy: 54

Václav Radimský - Stavení u rybníka

Václav Radimský
Stavení u rybníka

Id: 123601

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz volný v rámu, původní stav, publikováno v monografii autora od PhDr. N. Blažíčkové-Horové pod číslem 342

Vyvolávací cena:
60 000

425 000

Detail

Příhozy: 93

Jan  Zrzavý - Tři lodě a langusterie

Tři lodě a langusterie

Id: 123211

kombinovaná technika/pastel/mastné křídy/běloba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 28,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole monogram, na zadní straně signováno, datováno a dedikace autora, zaskleno, paspartováno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
15 000

295 000

Detail

Příhozy: 66

Othon Coubine - Z Itálie

Othon Coubine
Z Itálie

Id: 125401

olej/plátno, rozměr 34 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, obraz odborně čištěn, rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, Zorou Grohmanovou, PhDr. Šárkou Leubnerovou, PO

Vyvolávací cena:
35 000

285 000

Detail

Příhozy: 81

Zdeněk Burian - Pravěk pod hladinou

Zdeněk Burian
Pravěk pod hladinou

Id: 122908

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 42 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně popis

Vyvolávací cena:
40 000

260 000

Detail

Příhozy: 55

Václav Radimský - Slunce na Labi

Václav Radimský
Slunce na Labi

Id: 119601

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
60 000

250 000

Detail

Příhozy: 70

Olbram Zoubek - Putifarka (Pokora)

Putifarka (Pokora)

Id: 126901

kolorovaná cínová plastika, celková výška 80 cm, značeno na spodní straně, rok vzniku 1979, původní dobrý stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, socha byla vystavena v roce 1986 v Galerii umění Karlovy Vary - Letohrádek Ostrov, jeden odlitek též předán jako dar Občanského fóra papeži Janu Pavlovi II, kopie smlouvy o prodeji z roku 1987 k nahlédnutí v galerii

Vyvolávací cena:
15 000

220 000

Detail

Příhozy: 113

Václav Radimský - Tání na Úpě

Václav Radimský
Tání na Úpě

Id: 119501

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
60 000

200 000

Detail

Příhozy: 62

Franz Christoph  Janneck - Sochařský ateliér

Franz Christoph Janneck
Sochařský ateliér

Id: 120022

olej/plátno, rozměr 41 x 52 cm, signováno uprostřed dole, obraz ve výborném stavu, v minulosti rentoilován, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
40 000

200 000

Detail

Příhozy: 73

Karel Souček (Bor) - V restauraci

Karel Souček (Bor)
V restauraci

Id: 126501

olej/plátno, rozměr 110 x 162 cm, nesignováno, na zadní straně dva štítky Ústředního svazu umělců a ČFVU, pozdější rámování, obraz ve zcela původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
45 000

195 100

Detail

Příhozy: 61

Olbram Zoubek - Věra

Věra

Id: 123801

plastika cín/zlato, celková výška 68,5 cm, značeno na podstavci, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

185 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 107

Vlastimil  Beneš - Krajina za úplňku

Vlastimil Beneš
Krajina za úplňku

Id: 112711

olej/plátno, rozměr 54 x 130 cm, sigováno vlevo dole, zakázkový dubový rám, v minulosti drobně restaurováno, získáno z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:
9 000

180 000

Detail

Příhozy: 83

Vojtěch Erdélyi - Setkání

Vojtěch Erdélyi
Setkání

Id: 114401

olej/karton, vnitřní rozměr 46 x 57 cm, signováno vlevo nahoře, odborně čištěno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
15 000

165 000

Detail

Příhozy: 99

Olbram Zoubek - Sblížení

Sblížení

Id: 118001

reliéf, cín/zlato, rozměr 29 x 21 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

133 000

Detail

Příhozy: 113

Jan  Zrzavý - Dvě loďky a čtyři kameny

Dvě loďky a čtyři kameny

Id: 123210

pastel/papír, rozměr listu 21 x 30 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole monogram, zaskleno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Detail

Příhozy: 57