Čas na serveru 12:58:01

Aukce XLIV./2018

Karel Hodr - Pomeranče

Karel Hodr
Pomeranče

Id: 116301

olej/karton, rozměr 27 x 54 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu, na zadní straně autorům původní ověřovací list

Vyvolávací cena:

18 009

Detail

Jaroslav Papoušek - Zlatý les

Jaroslav Papoušek
Zlatý les

Id: 117103

olej/sololit, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v dobrém stavu, získáno z rodiny autora

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Ota Bubeníček - Jihočeský motiv

Ota Bubeníček
Jihočeský motiv

Id: 120203

olej/lepenka, rozměr 23 x 30 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Příhozy: 53

František Cína - Jelínek - Starý mlýn

František Cína - Jelínek
Starý mlýn

Id: 121803

olej/plátno, rozměr 62 x 44 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu viz foto

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Jan  Bauch - Postavy

Jan Bauch
Postavy

Id: 123203

olejová tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 28,5 x 19,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 501

Detail

Josef Písecký (Liška) - Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník

Id: 118801

akvarel/papír, rozměr 28 x 38 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na původním rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Příhozy: 52

Antonín Hudeček - Zima

Antonín Hudeček
Zima

Id: 119006

olej/plátno, rozměr 37 x 47 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Kamil Linhart - Balt

Kamil Linhart
Balt

Id: 119904

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Bohumír Jaroněk - Štramberk

Bohumír Jaroněk
Štramberk

Id: 126001

olej/plátno, rozměr 40 x 29,7 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

17 200

Detail

  Autor neurčen - Dívka u vody

Dívka u vody

Id: 120008

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno monogramem vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu, drobná dírka v plátně, obraz v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:

17 166

Detail

Jaroslav Papoušek - Akt

Jaroslav Papoušek
Akt

Id: 117101

patinovaný bronz, celková výška 46,5 cm, signováno na plintě, původní velmi dobrý stav, získáno z rodiny autora

Vyvolávací cena:

17 100

Detail

Pablo Picasso - Býčí zápasy

Pablo Picasso
Býčí zápasy

Id: 125001

linoryt/papír, velikost tisku 27 x 32,5 cm, vpravo dole číslováno, vlevo dole název motivu, list pochází z roku 1962, kdy byl tištěn v Německu, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 100

Detail

Kamil Linhart - Přístav ve Warnemünde

Kamil Linhart
Přístav ve Warnemünde

Id: 119902

olej/sololit, rozměr 20,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, autorsky rámováno, popis na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

16 501

Detail

  Neznačeno - Život u vody

Neznačeno
Život u vody

Id: 120017

olej/plátno, rozměr 35 x 55 cm, rentoilováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 501

Detail

  Neznačeno - Prodavač

Neznačeno
Prodavač

Id: 120013

olej/plátno, rozměr 49 x 40 cm, poškozený dekorativní rám, obraz v minulosti čištěn, 19. století

Vyvolávací cena:

16 500

Detail