Aukce XLIV./2018
Karel Hodr
Pomeranče
Id: 116301
olej/karton, rozměr 27 x 54 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu, na zadní straně autorům původní ověřovací list
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 009 Kč
Jaroslav Papoušek
Zlatý les
Id: 117103
olej/sololit, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v dobrém stavu, získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 000 Kč
Ota Bubeníček
Jihočeský motiv
Id: 120203
olej/lepenka, rozměr 23 x 30 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 000 Kč
Příhozy: 53
František Cína - Jelínek
Starý mlýn
Id: 121803
olej/plátno, rozměr 62 x 44 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 000 Kč
Jan Bauch
Postavy
Id: 123203
olejová tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 28,5 x 19,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 501 Kč
Josef Písecký (Liška)
Dubrovník
Id: 118801
akvarel/papír, rozměr 28 x 38 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na původním rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 500 Kč
Příhozy: 52
Antonín Hudeček
Zima
Id: 119006
olej/plátno, rozměr 37 x 47 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč
Kamil Linhart
Balt
Id: 119904
olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč
Bohumír Jaroněk
Štramberk
Id: 126001
olej/plátno, rozměr 40 x 29,7 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 200 Kč
Dívka u vody
Id: 120008
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno monogramem vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu, drobná dírka v plátně, obraz v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 166 Kč
Jaroslav Papoušek
Akt
Id: 117101
patinovaný bronz, celková výška 46,5 cm, signováno na plintě, původní velmi dobrý stav, získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
17 100 Kč
Pablo Picasso
Býčí zápasy
Id: 125001
linoryt/papír, velikost tisku 27 x 32,5 cm, vpravo dole číslováno, vlevo dole název motivu, list pochází z roku 1962, kdy byl tištěn v Německu, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 100 Kč
Kamil Linhart
Přístav ve Warnemünde
Id: 119902
olej/sololit, rozměr 20,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, autorsky rámováno, popis na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
16 501 Kč
Neznačeno
Život u vody
Id: 120017
olej/plátno, rozměr 35 x 55 cm, rentoilováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 501 Kč
Neznačeno
Prodavač
Id: 120013
olej/plátno, rozměr 49 x 40 cm, poškozený dekorativní rám, obraz v minulosti čištěn, 19. století
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
16 500 Kč