Čas na serveru 13:34:56

Aukce XLIV./2018

  Neznačeno - Rodina

Neznačeno
Rodina

Id: 114016

olej/karton, rozměr 30,8 x 37,5 cm, drobné oděrky malby na obvodu, volně loženo, nerámováno,

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 103

Josef Procházka - Podzimní nálada

Josef Procházka
Podzimní nálada

Id: 120807

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

  Neznačeno - Lokomotiva v depu

Neznačeno
Lokomotiva v depu

Id: 115705

olej/plátno, rozměr 79 x 114 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

49 000

Detail

Příhozy: 94

Gustav Macoun - Cesta vesnicí

Gustav Macoun
Cesta vesnicí

Id: 123201

olej/plátno, rozměr 75 x 105 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, vše v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 000

45 000

Detail

Vlastimil  Beneš - Lesík na horizontu

Vlastimil Beneš
Lesík na horizontu

Id: 111804

olej/karton, rozměr 59 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve zcela původním stavu, získáno z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:
11 000

44 000

Detail

Jan Trampota - Pečín v zimě

Jan Trampota
Pečín v zimě

Id: 116805

olej/překližka, rozměr 28,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně výstavní razítko Topičova salonu, oděrky na rámu viz foto

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 57

Antonín Ebert - Starý mlýn

Antonín Ebert
Starý mlýn

Id: 120401

olej/plátno, rozměr 34,5 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 1860, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 58

Zdeněk Burian - Širým světem

Zdeněk Burian
Širým světem

Id: 122701

kvaš/papír, rozměr kresby 35,5 x 27,5 cm, rozměr listu 44 x 31 cm, signováno vpravo dole, popsáno na spodní části, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Před bouřkou

Vojtěch Sedláček
Před bouřkou

Id: 116401

kombinovaná technika/karton, rozměr 39,5 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

41 001

Detail

Příhozy: 55

Vojtěch  Sedláček - Setkání

Vojtěch Sedláček
Setkání

Id: 119001

tempera/papír, rozměr 44 x 69 cm, signováno a datováno vpravo dole s věnováním, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

41 001

Detail

Vojtěch  Sedláček - Na cestě

Vojtěch Sedláček
Na cestě

Id: 119002

tempera/papír, rozměr ve výřezu 36 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole s věnováním, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

41 001

Detail

Příhozy: 56

Stanislav Lolek - Odpočinek na louce

Stanislav Lolek
Odpočinek na louce

Id: 124605

olej/plátno/karton, rozměr 61 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

41 000

Detail

Příhozy: 48

František Jiroudek - Podzimní úroda

František Jiroudek
Podzimní úroda

Id: 126502

olej/plátno,rozměr 81 x 90 cm, signováno vpravo dole, novodobě olištováno, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
9 000

41 000

Detail

Olbram Zoubek - Zima

Zima

Id: 118002

reliéf, cín/zlato, rozměr 20,5 x 16 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

40 800

Detail

Vojtěch  Sedláček - V klusu

Vojtěch Sedláček
V klusu

Id: 118703

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 36,5 x 56,5 cm, signováno vlevo dole, s věnováním a datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

40 001

Detail