Aukce XLIV./2018
Neznačeno
Rodina
Id: 114016
olej/karton, rozměr 30,8 x 37,5 cm, drobné oděrky malby na obvodu, volně loženo, nerámováno,
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 103
Josef Procházka
Podzimní nálada
Id: 120807
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 000 Kč
Neznačeno
Lokomotiva v depu
Id: 115705
olej/plátno, rozměr 79 x 114 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 94
Gustav Macoun
Cesta vesnicí
Id: 123201
olej/plátno, rozměr 75 x 105 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, vše v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
45 000 Kč
Vlastimil Beneš
Lesík na horizontu
Id: 111804
olej/karton, rozměr 59 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve zcela původním stavu, získáno z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
44 000 Kč
Jan Trampota
Pečín v zimě
Id: 116805
olej/překližka, rozměr 28,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně výstavní razítko Topičova salonu, oděrky na rámu viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 57
Antonín Ebert
Starý mlýn
Id: 120401
olej/plátno, rozměr 34,5 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 1860, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 58
Zdeněk Burian
Širým světem
Id: 122701
kvaš/papír, rozměr kresby 35,5 x 27,5 cm, rozměr listu 44 x 31 cm, signováno vpravo dole, popsáno na spodní části, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
44 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Před bouřkou
Id: 116401
kombinovaná technika/karton, rozměr 39,5 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 001 Kč
Příhozy: 55
Vojtěch Sedláček
Setkání
Id: 119001
tempera/papír, rozměr 44 x 69 cm, signováno a datováno vpravo dole s věnováním, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
41 001 Kč
Vojtěch Sedláček
Na cestě
Id: 119002
tempera/papír, rozměr ve výřezu 36 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole s věnováním, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
41 001 Kč
Příhozy: 56
Stanislav Lolek
Odpočinek na louce
Id: 124605
olej/plátno/karton, rozměr 61 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 48
František Jiroudek
Podzimní úroda
Id: 126502
olej/plátno,rozměr 81 x 90 cm, signováno vpravo dole, novodobě olištováno, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
41 000 Kč
Zima
Id: 118002
reliéf, cín/zlato, rozměr 20,5 x 16 cm, signováno na zadní straně, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
40 800 Kč
Vojtěch Sedláček
V klusu
Id: 118703
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 36,5 x 56,5 cm, signováno vlevo dole, s věnováním a datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 001 Kč