Aukce XLIV./2018
Rainhold Justich
Na louce u potoka
Id: 112902
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 25 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dobově rámováno, lehce poškozený rám i pasparta
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 650 Kč
Jan Bedřich Plaček
Vítěz
Id: 115806
olej/karton, rozměr 44 x 62 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 500 Kč
Jindra Husáriková
U vody
Id: 117710
litografie/papír, rozměr tisku 42 x 59 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, list lokálně zašpiněn, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 500 Kč
Vladimír Jan Hnízdo
Léto
Id: 120501
pastel/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 24,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 75, paspartováno, volně loženo, pozůstalostní razítka na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Jan Sládek
Návrh divadelní scény
Id: 122912
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 42 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, autorsky rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Neznačeno
Městečko Alette
Id: 106811
kresba tužkou/papír, velikost listu 45 x 35 cm, popsáno, volně loženo, nerámováno, původní stav, vlevo dole slepotiskový znak papíru
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 300 Kč
Na lavičce
Id: 115818
olej/plátno, rozměr 51 x 42 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo nahoře, nerámováno, malba lokálně poškozena
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 300 Kč
Neznačeno
Na lávce
Id: 124201
olej/karton, rozměr 66 x 54 cm, novodobě rámováno, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč
Neznačeno
Květiny
Id: 106810
akvarel/papír, velikost listu 23,5 x 18 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 200 Kč
Neznačeno
Dívka u vody
Id: 115707
olej/karton, rozměr 30 x 39 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 200 Kč
Marie Vořechová-Vejvodová
Konvolut sedmnácti kusů
Id: 115840
kombinovaná technika/papír, velikost jednotlivých kusů včetně paspartování 44 x 30 cm, signováno, datováno, různé popisky u některých kreseb, vše paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Josef Hašek
Interiér
Id: 117409
kombinovaná technika/papír, rozměr 28 x 36 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav, na zadní straně výstavní razítko
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
Neznačeno
V baru
Id: 115829
olej/překližka, rozměr 29,5 x 17,8 cm, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 100 Kč
Neznačeno
Matka s dítětem
Id: 115847
cínová plastika, celková výška 25 cm, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Karel Svolinský
Dívka v šátku
Id: 117407
litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 34 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 000 Kč