Čas na serveru 02:59:41

Aukce XLIV./2018

Rainhold Justich - Na louce u potoka

Rainhold Justich
Na louce u potoka

Id: 112902

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 25 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dobově rámováno, lehce poškozený rám i pasparta

Vyvolávací cena:
1 200

1 650

Detail

Jan Bedřich Plaček - Vítěz

Jan Bedřich Plaček
Vítěz

Id: 115806

olej/karton, rozměr 44 x 62 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Jindra Husáriková - U vody

Jindra Husáriková
U vody

Id: 117710

litografie/papír, rozměr tisku 42 x 59 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, list lokálně zašpiněn, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Jan Hnízdo - Léto

Vladimír Jan Hnízdo
Léto

Id: 120501

pastel/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 24,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 75, paspartováno, volně loženo, pozůstalostní razítka na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Sládek - Návrh divadelní scény

Jan Sládek
Návrh divadelní scény

Id: 122912

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 42 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, autorsky rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Městečko Alette

Neznačeno
Městečko Alette

Id: 106811

kresba tužkou/papír, velikost listu 45 x 35 cm, popsáno, volně loženo, nerámováno, původní stav, vlevo dole slepotiskový znak papíru

Vyvolávací cena:
500

1 300

Detail

  Autor neurčen - Na lavičce

Na lavičce

Id: 115818

olej/plátno, rozměr 51 x 42 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo nahoře, nerámováno, malba lokálně poškozena

Vyvolávací cena:

1 300

Detail

  Neznačeno - Na lávce

Neznačeno
Na lávce

Id: 124201

olej/karton, rozměr 66 x 54 cm, novodobě rámováno, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

  Neznačeno - Květiny

Neznačeno
Květiny

Id: 106810

akvarel/papír, velikost listu 23,5 x 18 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 200

Detail

  Neznačeno - Dívka u vody

Neznačeno
Dívka u vody

Id: 115707

olej/karton, rozměr 30 x 39 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 200

Detail

Marie Vořechová-Vejvodová - Konvolut sedmnácti kusů

Marie Vořechová-Vejvodová
Konvolut sedmnácti kusů

Id: 115840

kombinovaná technika/papír, velikost jednotlivých kusů včetně paspartování 44 x 30 cm, signováno, datováno, různé popisky u některých kreseb, vše paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Josef Hašek - Interiér

Josef Hašek
Interiér

Id: 117409

kombinovaná technika/papír, rozměr 28 x 36 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

  Neznačeno - V baru

Neznačeno
V baru

Id: 115829

olej/překližka, rozměr 29,5 x 17,8 cm, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 100

Detail

  Neznačeno - Matka s dítětem

Neznačeno
Matka s dítětem

Id: 115847

cínová plastika, celková výška 25 cm, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Svolinský - Dívka v šátku

Karel Svolinský
Dívka v šátku

Id: 117407

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 34 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
300

Detail