Aukce XLIV./2018
František Daněk - Sedláček
Lesní bystřina
Id: 124203
olej/karton, rozměr 41 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 48
Jan Honsa
Statek na samotě
Id: 124901
olej/plátno/karton, rozměr 44 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu, přiloženo potvrzení pravosti PhDr. Mgr. M. Zachaře
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
22 000 Kč
Alpská říčka
Id: 125301
olej/plátno, rozměr 68 x 105 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč
Igor Kitzberger
Marabu I.
Id: 123803
bronzová plastika na žulovém podstavci, celková výška 39,5 cm, nesignováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 001 Kč
Pierre Jacques Pelletier
U Fontainebleau
Id: 115901
olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně pospáno, drobně poškozená malba, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Josef Heřman
Chrudim
Id: 119003
olej/plátno/karton, rozměr 48 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 48
Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící akt
Id: 120007
olej/karton, rozměr 55 x 46 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky na malbě, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Jan Skramlík
Kuřáci
Id: 122909
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč
Aleš Lamr
Deflíni II.
Id: 123102
akryl/plátno, rozměr 45 x 35, signováno uprostřed nahoře s datací, olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč
František Klimeš
Chvilka na dýmku
Id: 123901
olej/plátno, rozměr 61 x 81 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 53
Antonín Waldhauser
Havlíčkův Brod
Id: 124621
olej/plátno, podloženo kartonem, rozměr 19,5 x 22 cm, signováno monogramem vpravo dole, seschlý rám, obraz v minulosti odborně čištěn, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Josef M. Černovický
Mostar
Id: 126308
olej/plátno, rozměr 74 x 65 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 48
Josef Ullmann
Statek ve stráni
Id: 120802
olej/karton, rozměr 18 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 000 Kč
Banksy
Kolotoč
Id: 121304
litografie/papír, velikost listu 28,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole číslování 32/150, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
20 000 Kč
Příhozy: 49
Vratislav Nechleba
Portrét muže
Id: 117301
olej/plátno, rozměr 35 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 509 Kč