Čas na serveru 17:46:32

Aukce XLIV./2018

František Daněk - Sedláček - Lesní bystřina

František Daněk - Sedláček
Lesní bystřina

Id: 124203

olej/karton, rozměr 41 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 48

Jan Honsa - Statek na samotě

Jan Honsa
Statek na samotě

Id: 124901

olej/plátno/karton, rozměr 44 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu, přiloženo potvrzení pravosti PhDr. Mgr. M. Zachaře

Vyvolávací cena:
6 000

22 000

Detail

  Autor neurčen - Alpská říčka

Alpská říčka

Id: 125301

olej/plátno, rozměr 68 x 105 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Igor Kitzberger - Marabu I.

Igor Kitzberger
Marabu I.

Id: 123803

bronzová plastika na žulovém podstavci, celková výška 39,5 cm, nesignováno, původní stav

Vyvolávací cena:

21 001

Detail

Pierre Jacques Pelletier - U Fontainebleau

Pierre Jacques Pelletier
U Fontainebleau

Id: 115901

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně pospáno, drobně poškozená malba, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Josef  Heřman - Chrudim

Josef Heřman
Chrudim

Id: 119003

olej/plátno/karton, rozměr 48 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

21 000

Detail

Příhozy: 48

Jaroslav Veris (Zamazal) - Sedící akt

Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící akt

Id: 120007

olej/karton, rozměr 55 x 46 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky na malbě, původní stav

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan Skramlík - Kuřáci

Jan Skramlík
Kuřáci

Id: 122909

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Aleš Lamr - Deflíni II.

Aleš Lamr
Deflíni II.

Id: 123102

akryl/plátno, rozměr 45 x 35, signováno uprostřed nahoře s datací, olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

František Klimeš - Chvilka na dýmku

František Klimeš
Chvilka na dýmku

Id: 123901

olej/plátno, rozměr 61 x 81 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 53

Antonín Waldhauser  - Havlíčkův Brod

Antonín Waldhauser
Havlíčkův Brod

Id: 124621

olej/plátno, podloženo kartonem, rozměr 19,5 x 22 cm, signováno monogramem vpravo dole, seschlý rám, obraz v minulosti odborně čištěn, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Josef M. Černovický - Mostar

Josef M. Černovický
Mostar

Id: 126308

olej/plátno, rozměr 74 x 65 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, poškozený rám

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 48

Josef Ullmann - Statek ve stráni

Josef Ullmann
Statek ve stráni

Id: 120802

olej/karton, rozměr 18 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

 Banksy - Kolotoč

Banksy
Kolotoč

Id: 121304

litografie/papír, velikost listu 28,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole číslování 32/150, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Příhozy: 49

Vratislav Nechleba - Portrét muže

Vratislav Nechleba
Portrét muže

Id: 117301

olej/plátno, rozměr 35 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

19 509

Detail