Aukce XLIV./2018
František Pečínka
Letní den
Id: 121501
olej/plátno/karton, rozměr 33 x 46 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč
Divoká jízda
Id: 117404
olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 500 Kč
Příhozy: 54
Karel Chaba
Hlava
Id: 122105
olej/dřevěná deska, rozměr 43,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky olištováno, oděrky na lištách, prasklinky v obraze, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
24 000 Kč
Jiří Načeradský
Ležící akt
Id: 122106
olej/plátno, rozměr 52 x 71 cm, signováno vpravo dole, datováno, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
Josef Václav Směšný - Barnet
Staroměstské náměstí
Id: 124612
olej/plátno, rozměr 46 x 61 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním stavu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelince
Id: 124802
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
23 900 Kč
Bohumír Jaroněk
Štramberské chalupy
Id: 115827
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 52 x 61 cm, signováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, zvlněná pasparta, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
23 000 Kč
Kráska z Benátek
Id: 120702
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
23 000 Kč
František Pečínka
Stará chaloupka
Id: 124616
olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Bohumír Jaroněk
Včelí úly
Id: 115828
barevný dřevoryt/papír, rozměr listu 57,5 x 54 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Sedící akt
Id: 117603
kolorovaný dřevoryt/papír, velikost listu 32,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno 27, zaskleno, oděrky na rámu, list lehce poškozen hnědými tečkami
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 56
Karel Langer
Vesnička
Id: 121602
olej/karton, rozměr 35 x 30,5 cm, signováno a popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
22 000 Kč
Porcelán
Šálek s podšálkem
Id: 121701
vídeňský koflík s podšálkem, 1820 - 1830, ručně malovaný portrét Velkého Kurfiřta, celková výška s podšálkem 14 cm, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
22 000 Kč
Jiří Načeradský
Oboustranný obraz
Id: 122107
olej/sololit, rozměr 69 x 49 cm, signováno na obou stranách, datováno viz foto, olištováno, drobné oděrky na obraze
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč
Václav Rožánek
Zlatavá hlava
Id: 123001
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 51