Čas na serveru 20:31:33

Aukce XLIV./2018

František Pečínka - Letní den

František Pečínka
Letní den

Id: 121501

olej/plátno/karton, rozměr 33 x 46 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

  Autor neurčen - Divoká jízda

Divoká jízda

Id: 117404

olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

24 500

Detail

Příhozy: 54

Karel Chaba  - Hlava

Karel Chaba
Hlava

Id: 122105

olej/dřevěná deska, rozměr 43,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky olištováno, oděrky na lištách, prasklinky v obraze, původní stav

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Jiří Načeradský - Ležící akt

Jiří Načeradský
Ležící akt

Id: 122106

olej/plátno, rozměr 52 x 71 cm, signováno vpravo dole, datováno, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Staroměstské náměstí

Josef Václav Směšný - Barnet
Staroměstské náměstí

Id: 124612

olej/plátno, rozměr 46 x 61 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním stavu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelince

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelince

Id: 124802

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

23 900

Detail

Bohumír Jaroněk - Štramberské chalupy

Bohumír Jaroněk
Štramberské chalupy

Id: 115827

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 52 x 61 cm, signováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, zvlněná pasparta, původní stav

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Jiří Anderle - Kráska z Benátek

Kráska z Benátek

Id: 120702

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

23 000

Detail

František Pečínka - Stará chaloupka

František Pečínka
Stará chaloupka

Id: 124616

olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Bohumír Jaroněk - Včelí úly

Bohumír Jaroněk
Včelí úly

Id: 115828

barevný dřevoryt/papír, rozměr listu 57,5 x 54 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Václav Špála - Sedící akt

Sedící akt

Id: 117603

kolorovaný dřevoryt/papír, velikost listu 32,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno 27, zaskleno, oděrky na rámu, list lehce poškozen hnědými tečkami

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 56

Karel Langer - Vesnička

Karel Langer
Vesnička

Id: 121602

olej/karton, rozměr 35 x 30,5 cm, signováno a popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

 Porcelán - Šálek s podšálkem

Porcelán
Šálek s podšálkem

Id: 121701

vídeňský koflík s podšálkem, 1820 - 1830, ručně malovaný portrét Velkého Kurfiřta, celková výška s podšálkem 14 cm, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jiří Načeradský - Oboustranný obraz

Jiří Načeradský
Oboustranný obraz

Id: 122107

olej/sololit, rozměr 69 x 49 cm, signováno na obou stranách, datováno viz foto, olištováno, drobné oděrky na obraze

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Václav Rožánek - Zlatavá hlava

Václav Rožánek
Zlatavá hlava

Id: 123001

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 51