Čas na serveru 17:11:24

Aukce XLIV./2018

  Neznačeno - Na dvorku

Neznačeno
Na dvorku

Id: 126304

olej/dřevo, rozměr 20 x 14,5 cm, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Jan Kavan - Sedící dívka

Jan Kavan
Sedící dívka

Id: 115846

bronzová plastika, výška 15 cm, signováno ve spodní části, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Olbram Zoubek - Bez názvu

Bez názvu

Id: 120902

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 16,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A. T., paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jaroslav Panuška - V lese

Jaroslav Panuška
V lese

Id: 124620

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 15 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jakub Obrovský - Tajemství

Jakub Obrovský
Tajemství

Id: 125901

patinovaná sádra, celková výška 59 cm, signováno a datováno na zadní straně podstavce, pravá ruka opravována

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Emanuel Kodet - Toaleta

Emanuel Kodet
Toaleta

Id: 121702

patinovaná sádra, celková výška 27 cm, signováno na podstavci, drobné oděrky

Vyvolávací cena:

Detail

Max Švabinský - Ze Skokov

Max Švabinský
Ze Skokov

Id: 122911

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Beneš - Hradec Králové

Václav Beneš
Hradec Králové

Id: 115702

olej/karton, rozměr 50 x 36 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Othon Coubine - Kytice

Othon Coubine
Kytice

Id: 122913

litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 38 cm, signováno v kameni i rukou vpravo dole, vlevo dole 500/89, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

  Neznačeno - Chaloupky u zříceniny

Neznačeno
Chaloupky u zříceniny

Id: 126302

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 58 cm, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Karel Hodr - České Budějovice

Karel Hodr
České Budějovice

Id: 116503

olej/karton, rozměr ve výřezu 21 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Kamil Linhart - Ze Strmilova

Kamil Linhart
Ze Strmilova

Id: 119903

olej/překližka, rozměr 36,5 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, lehce poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

František Králík - Modrá krajina

František Králík
Modrá krajina

Id: 116807

olej/plátno, rozměr 50 x 45 cm, signováno na zadní straně, autorsky olištováno, původní stav, na malbě drobná promáčklina

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

  Autor neurčen - Pod Petřínskou rozhlednou

Pod Petřínskou rozhlednou

Id: 115809

olej/plátno, rozměr 68,5 x 58 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, volné plátno, původní stav

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Jan Kutálek - Beran

Jan Kutálek
Beran

Id: 115841

pálená hlína, glazováno, rozměr 16 x 15 cm, signováno a popis na zadní straně

Vyvolávací cena:

4 100

Detail