Aukce XLIV./2018
Neznačeno
Na dvorku
Id: 126304
olej/dřevo, rozměr 20 x 14,5 cm, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 700 Kč
Jan Kavan
Sedící dívka
Id: 115846
bronzová plastika, výška 15 cm, signováno ve spodní části, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 600 Kč
Bez názvu
Id: 120902
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 16,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A. T., paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 600 Kč
Jaroslav Panuška
V lese
Id: 124620
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 15 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč
Jakub Obrovský
Tajemství
Id: 125901
patinovaná sádra, celková výška 59 cm, signováno a datováno na zadní straně podstavce, pravá ruka opravována
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 600 Kč
Emanuel Kodet
Toaleta
Id: 121702
patinovaná sádra, celková výška 27 cm, signováno na podstavci, drobné oděrky
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 500 Kč
Max Švabinský
Ze Skokov
Id: 122911
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 500 Kč
Václav Beneš
Hradec Králové
Id: 115702
olej/karton, rozměr 50 x 36 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 400 Kč
Othon Coubine
Kytice
Id: 122913
litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 38 cm, signováno v kameni i rukou vpravo dole, vlevo dole 500/89, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 400 Kč
Neznačeno
Chaloupky u zříceniny
Id: 126302
olej/plátno/karton, rozměr 37 x 58 cm, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 400 Kč
Karel Hodr
České Budějovice
Id: 116503
olej/karton, rozměr ve výřezu 21 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 300 Kč
Kamil Linhart
Ze Strmilova
Id: 119903
olej/překližka, rozměr 36,5 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, lehce poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 300 Kč
František Králík
Modrá krajina
Id: 116807
olej/plátno, rozměr 50 x 45 cm, signováno na zadní straně, autorsky olištováno, původní stav, na malbě drobná promáčklina
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 200 Kč
Pod Petřínskou rozhlednou
Id: 115809
olej/plátno, rozměr 68,5 x 58 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, volné plátno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 100 Kč
Jan Kutálek
Beran
Id: 115841
pálená hlína, glazováno, rozměr 16 x 15 cm, signováno a popis na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 100 Kč