Aukce XLIV./2018
Zdeněk Burian
Pravěká pláž
Id: 117505
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37 x 23 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
120 000 Kč
Příhozy: 91
Otto Gutfreund
Don Quijote
Id: 126401
bronzová plastika, celková výška 34 cm, značeno na pravé straně, jedná se o jeden z prvních odlitků autorova díla pravděpodobně již z 50. let 20. století, který se na trhu téměř nevyskytuje,přiložen znalecký posudek Jiřího Majricha
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 73
Ovocné zátiší
Id: 115801
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 30 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, na zadní straně záruční list Salonu výtvarného umění
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
98 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 77
Zdeněk Burian
Tahiťanka
Id: 114402
olej/plátno, rozměr 40 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
92 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 81
Loďky
Id: 122601
kresba/papír, rozměr kresby 14 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole monogram, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
89 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 72
Andy Warhol
Beran
Id: 121302
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 19/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
86 000 Kč
Příhozy: 82
František Kaván
Rozkvetlé louky
Id: 119603
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole s datováním a věnováním, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
85 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 83
Josef Loukota
Baletka před zrcadlem
Id: 122915
olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
81 000 Kč
Příhozy: 60
Martin Benka
Hrabání sena
Id: 127501
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 35 x 26 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně autorovo razítko s popisem, zaskleno, poškozený rám, zcela původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
77 000 Kč
Příhozy: 89
Josef Holub
U Vltavy
Id: 114002
olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
70 100 Kč
Příhozy: 71
František Jiroudek
Při sklizni
Id: 126503
olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
68 900 Kč
Grigorij Musatov
Herkules
Id: 115802
olej/plátno, rozměr 35 x 28 cm, signováno monogramem vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti N. Musatovou, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
67 000 Kč
Jaroslav Věšín
Kočovníci
Id: 122801
olej/plátno, rozměr 19,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, rámováno, obraz i rám ve zcela původním dobrém stavu viz foto, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
64 500 Kč
Příhozy: 72
Josef Šíma
Krajina
Id: 119101
monotyp/papír, rozměr ve výřezu 27 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 67
František Kaván
U Kameniček
Id: 119604
olej/karton, rozměr 49 x 63 cm, signováno a popsáno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
62 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 55