Čas na serveru 22:18:55

Aukce XLIV./2018

Zdeněk Burian - Pravěká pláž

Zdeněk Burian
Pravěká pláž

Id: 117505

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37 x 23 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
7 000

120 000

Detail

Příhozy: 91

Otto Gutfreund - Don Quijote

Otto Gutfreund
Don Quijote

Id: 126401

bronzová plastika, celková výška 34 cm, značeno na pravé straně, jedná se o jeden z prvních odlitků autorova díla pravděpodobně již z 50. let 20. století, který se na trhu téměř nevyskytuje,přiložen znalecký posudek Jiřího Majricha

Vyvolávací cena:
15 000

105 000

Detail

Příhozy: 73

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 115801

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 30 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, na zadní straně záruční list Salonu výtvarného umění

Vyvolávací cena:
15 000

98 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 77

Zdeněk Burian - Tahiťanka

Zdeněk Burian
Tahiťanka

Id: 114402

olej/plátno, rozměr 40 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
14 000

92 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 81

Jan  Zrzavý - Loďky

Loďky

Id: 122601

kresba/papír, rozměr kresby 14 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole monogram, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
10 000

89 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 72

Andy Warhol - Beran

Andy Warhol
Beran

Id: 121302

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 19/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

86 000

Detail

Příhozy: 82

František Kaván - Rozkvetlé louky

František Kaván
Rozkvetlé louky

Id: 119603

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole s datováním a věnováním, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
12 000

85 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 83

Josef Loukota - Baletka před zrcadlem

Josef Loukota
Baletka před zrcadlem

Id: 122915

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
6 000

81 000

Detail

Příhozy: 60

Martin Benka - Hrabání sena

Martin Benka
Hrabání sena

Id: 127501

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 35 x 26 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně autorovo razítko s popisem, zaskleno, poškozený rám, zcela původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

77 000

Detail

Příhozy: 89

 Josef Holub - U Vltavy

Josef Holub
U Vltavy

Id: 114002

olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

70 100

Detail

Příhozy: 71

František Jiroudek - Při sklizni

František Jiroudek
Při sklizni

Id: 126503

olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
14 000

68 900

Detail

Grigorij Musatov - Herkules

Grigorij Musatov
Herkules

Id: 115802

olej/plátno, rozměr 35 x 28 cm, signováno monogramem vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti N. Musatovou, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

67 000

Detail

Jaroslav Věšín - Kočovníci

Jaroslav Věšín
Kočovníci

Id: 122801

olej/plátno, rozměr 19,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, rámováno, obraz i rám ve zcela původním dobrém stavu viz foto, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
8 000

64 500

Detail

Příhozy: 72

Josef  Šíma - Krajina

Josef Šíma
Krajina

Id: 119101

monotyp/papír, rozměr ve výřezu 27 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Příhozy: 67

František Kaván - U Kameniček

František Kaván
U Kameniček

Id: 119604

olej/karton, rozměr 49 x 63 cm, signováno a popsáno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
12 000

62 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 55