Aukce XLIV./2018
Krištof Kintera
Fantazie
Id: 120209
kombinovaná technika/karton, rozměr 36 x 28 cm, signováno vlevo dole, malba na zadní straně, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
27 000 Kč
Jaroslav Panuška
Červánky
Id: 121204
olej/plátno/karton, rozměr 36 x 47 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, drobně poškozený rám, obraz v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč
Zdena Braunerová
Za svitu měsíce
Id: 125602
olej/plátno/karton, rozměr 28 x 41 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
27 000 Kč
Karel Hodr
Zlatá ulička
Id: 116101
olej/karton, rozměr 35 x 51 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně autorův ověřovací list, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 305 Kč
Břetislav Benda
Dívka s draperií
Id: 121911
mramor na žulovém podstavci, signováno na mramorovém soklu, celková výška včetně podstavce 39 cm, velmi dobrý původní stav, lokálně drobné oděrky
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 100 Kč
Jiří Kolář
Koláž
Id: 117501
proláž/papír, rozměr objektu 22 x 16 cm, signováno na zadní straně, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 67
Gustav Macoun
Kameničky
Id: 115908
olej/karton, rozměr 53,5 x 69 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
Josef Písecký (Liška)
Červánky v moři
Id: 120806
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 1928, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
Pablo Picasso
Kubistická kompozice
Id: 121305
litografie/papír, velikost listu 38 x 28,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole 175/250, slepotiskové razítko papíru, na zadní straně potvrzení o sérii, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 55
Josef Liesler
Stařenka ze Sozopolu
Id: 121801
kombinovaná technika/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
26 000 Kč
Bedřich Havránek
Rybáři na říčce
Id: 121904
akvarel/papír, rozměr 21 x 26 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
26 000 Kč
Jan Kutálek
Čertík
Id: 115842
pálená hlína/glazováno, výška 17 cm, signováno na spodu, původní výborný stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 550 Kč
Stanislav Feikl
Opatie
Id: 117712
olej/sololit, rozměr 69 x 99 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
25 000 Kč
Kamil Lhoták
Stan a vzducholoď
Id: 119201
litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1977, vlevo dole č. 134/200, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 68
Antonín Waldhauser
Hrad u jezera
Id: 120202
olej/dřevo, rozměr 12 x 20 cm, signováno monogramem vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč