Čas na serveru 19:48:45

Aukce XLIV./2018

Krištof Kintera - Fantazie

Krištof Kintera
Fantazie

Id: 120209

kombinovaná technika/karton, rozměr 36 x 28 cm, signováno vlevo dole, malba na zadní straně, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Jaroslav Panuška - Červánky

Jaroslav Panuška
Červánky

Id: 121204

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 47 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, drobně poškozený rám, obraz v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Zdena Braunerová - Za svitu měsíce

Zdena Braunerová
Za svitu měsíce

Id: 125602

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 41 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Karel Hodr - Zlatá ulička

Karel Hodr
Zlatá ulička

Id: 116101

olej/karton, rozměr 35 x 51 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně autorův ověřovací list, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

26 305

Detail

Břetislav Benda - Dívka s draperií

Břetislav Benda
Dívka s draperií

Id: 121911

mramor na žulovém podstavci, signováno na mramorovém soklu, celková výška včetně podstavce 39 cm, velmi dobrý původní stav, lokálně drobné oděrky

Vyvolávací cena:

26 100

Detail

Jiří Kolář - Koláž

Jiří Kolář
Koláž

Id: 117501

proláž/papír, rozměr objektu 22 x 16 cm, signováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 67

Gustav Macoun - Kameničky

Gustav Macoun
Kameničky

Id: 115908

olej/karton, rozměr 53,5 x 69 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Červánky v moři

Josef Písecký (Liška)
Červánky v moři

Id: 120806

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 1928, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Pablo Picasso - Kubistická kompozice

Pablo Picasso
Kubistická kompozice

Id: 121305

litografie/papír, velikost listu 38 x 28,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole 175/250, slepotiskové razítko papíru, na zadní straně potvrzení o sérii, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 55

Josef Liesler - Stařenka ze Sozopolu

Josef Liesler
Stařenka ze Sozopolu

Id: 121801

kombinovaná technika/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
4 800

26 000

Detail

Bedřich  Havránek - Rybáři na říčce

Bedřich Havránek
Rybáři na říčce

Id: 121904

akvarel/papír, rozměr 21 x 26 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Jan Kutálek - Čertík

Jan Kutálek
Čertík

Id: 115842

pálená hlína/glazováno, výška 17 cm, signováno na spodu, původní výborný stav

Vyvolávací cena:

25 550

Detail

Stanislav Feikl - Opatie

Stanislav Feikl
Opatie

Id: 117712

olej/sololit, rozměr 69 x 99 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Kamil Lhoták - Stan a vzducholoď

Kamil Lhoták
Stan a vzducholoď

Id: 119201

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1977, vlevo dole č. 134/200, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 68

Antonín Waldhauser  - Hrad u jezera

Antonín Waldhauser
Hrad u jezera

Id: 120202

olej/dřevo, rozměr 12 x 20 cm, signováno monogramem vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

25 000

Detail