Aukce XLIV./2018
Evert Moll
Přístav
Id: 123703
olej/plátno, rozměr 60 x 100 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 500 Kč
Antonín Marek Machourek
Zvěstování
Id: 115810
olej/překližka, rozměr 48 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, drobné oděrky na obraze
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
11 388 Kč
Josef Písecký (Liška)
Podzim
Id: 111815
olej/karton, rozměr 50 x 62 cm, signováno vpravo dole, datováno 1913, zničený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 300 Kč
Karel Skála
Zátiší
Id: 122108
olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, nesignováno, olištováno, na zadní straně pozůstalostní razítka autora
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 100 Kč
Kamil Linhart
Stopy z mlhovin
Id: 123501
olej/sololit, rozměr 11,5 x 34 cm, signováno monogramem vpravo dole, autorsky olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 010 Kč
Stanislav Feikl
Pražské panorama
Id: 112107
olej/plátno, rozměr 85 x 125 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně čištěn
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 000 Kč
František Blažíček
Sen o hrachovině
Id: 119702
olej/reliéf/sololit, rozměr 75 x 90 cm, signováno vpravo nahoře, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 000 Kč
Jaroslav Panuška
Čarodějův les
Id: 121001
uhlová tužka/papír, rozměr ve výřezu 39 x 56 cm, signováno vlevo dole, kolem roku 1900, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, volné v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 000 Kč
Viktor Vasarely
Struktura
Id: 121303
serigrafie/papír, velikost tisku 60 x 60 cm, ručně signováno vpravo dole, číslování vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč
Josef Písecký (Liška)
Příboj
Id: 122602
olej/plátno, rozměr 45,5 x 62 cm, signováno vlevo dole, datováno 1915, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 000 Kč
František Motyčka st.
V krčmě
Id: 124501
olej/plátno, rozměr 70 x 98 cm, signováno vpravo dole, popis a datace 1903, obraz v minulosti restaurován, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 700 Kč
Dobrou noc
Id: 118007
papírový reliéf, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
10 555 Kč
Dürer se svými modely
Id: 123804
litografie/papír, rozměr tisku 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 38/63, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 501 Kč
Neznačeno
Kopretiny
Id: 115819
olej/karton, rozměr 46 x 37 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
10 500 Kč
Jan Kutálek
Slunce
Id: 116901
glazovaná keramika, rozměr 34 x 37 cm, signováno na zadní straně, původní dobrý stav, majitel získal darem od autora
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 500 Kč