Čas na serveru 18:37:47

Aukce XLIV./2018

Evert Moll - Přístav

Evert Moll
Přístav

Id: 123703

olej/plátno, rozměr 60 x 100 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Antonín Marek Machourek - Zvěstování

Antonín Marek Machourek
Zvěstování

Id: 115810

olej/překližka, rozměr 48 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, drobné oděrky na obraze

Vyvolávací cena:
1 800

11 388

Detail

Josef Písecký (Liška) - Podzim

Josef Písecký (Liška)
Podzim

Id: 111815

olej/karton, rozměr 50 x 62 cm, signováno vpravo dole, datováno 1913, zničený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

11 300

Detail

Karel Skála - Zátiší

Karel Skála
Zátiší

Id: 122108

olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, nesignováno, olištováno, na zadní straně pozůstalostní razítka autora

Vyvolávací cena:

11 100

Detail

Kamil Linhart - Stopy z mlhovin

Kamil Linhart
Stopy z mlhovin

Id: 123501

olej/sololit, rozměr 11,5 x 34 cm, signováno monogramem vpravo dole, autorsky olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

11 010

Detail

Stanislav Feikl - Pražské panorama

Stanislav Feikl
Pražské panorama

Id: 112107

olej/plátno, rozměr 85 x 125 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně čištěn

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František Blažíček - Sen o hrachovině

František Blažíček
Sen o hrachovině

Id: 119702

olej/reliéf/sololit, rozměr 75 x 90 cm, signováno vpravo nahoře, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jaroslav Panuška - Čarodějův les

Jaroslav Panuška
Čarodějův les

Id: 121001

uhlová tužka/papír, rozměr ve výřezu 39 x 56 cm, signováno vlevo dole, kolem roku 1900, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, volné v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Viktor Vasarely - Struktura

Viktor Vasarely
Struktura

Id: 121303

serigrafie/papír, velikost tisku 60 x 60 cm, ručně signováno vpravo dole, číslování vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Příboj

Josef Písecký (Liška)
Příboj

Id: 122602

olej/plátno, rozměr 45,5 x 62 cm, signováno vlevo dole, datováno 1915, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František Motyčka st. - V krčmě

František Motyčka st.
V krčmě

Id: 124501

olej/plátno, rozměr 70 x 98 cm, signováno vpravo dole, popis a datace 1903, obraz v minulosti restaurován, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 700

Detail

Olbram Zoubek - Dobrou noc

Dobrou noc

Id: 118007

papírový reliéf, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 555

Detail

Adolf Born - Dürer se svými modely

Dürer se svými modely

Id: 123804

litografie/papír, rozměr tisku 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 38/63, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 501

Detail

  Neznačeno - Kopretiny

Neznačeno
Kopretiny

Id: 115819

olej/karton, rozměr 46 x 37 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

10 500

Detail

Jan Kutálek - Slunce

Jan Kutálek
Slunce

Id: 116901

glazovaná keramika, rozměr 34 x 37 cm, signováno na zadní straně, původní dobrý stav, majitel získal darem od autora

Vyvolávací cena:

10 500

Detail