Aukce XLIV./2018
Oldřich Cihelka
Zrcadlení
Id: 121007
olej/plátno/deska, rozměr 53 x 45 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 501 Kč
Karel Havlata
Průhled lesem
Id: 115704
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
6 500 Kč
Bedřich Vaníček
Před zrcadlem
Id: 115817
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 30 x 24 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně výstavní štítky, paspartováno, zaskleno, poškozený dekorativní rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
6 500 Kč
Joseph von Berres
Po bitvě
Id: 115834
olej/karton, rozměr 64 x 80 cm, signováno vlevo dole, původní lehce poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 500 Kč
Kuplířka
Id: 115837
olej/plátno, rozměr 108 x 95,5 cm, signováno vpravo dole A. Heine, kopie podle Jana Vermeera van Delft, malba v ploše poškozena, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 500 Kč
Konvolut 21 kusů
Id: 118501
práce na papíře, velikost kreseb od 6,5 x 11,5 cm do 20 x 26 cm, technika akvarely/kombinované techniky/kresby tužkou, některé kusy signované, datované i popsané, vše rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 500 Kč
Kamil Linhart
Z Řecka
Id: 119901
olej/sololit, rozměr 58 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 64, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 500 Kč
Josef Strnad
Chodky na cestě
Id: 121207
olej/plátno, rozměr 70 x 51 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, obraz v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 500 Kč
Josef Štolovský
Stromy v květu
Id: 121805
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno s věnováním a datací vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
Karel Liebscher
Krajina s rybníkem
Id: 121809
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 25 x 37 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 500 Kč
Jaromír Jindra
Karlovy Vary
Id: 122202
kvaš/lepenka, rozměr 49 x 64 cm, signováno vpravo dole, datováno 58, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 500 Kč
Jan Jungling
Baletka
Id: 125603
olej/plátno, rozměr 54,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno, otluky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 500 Kč
Augustin Mervart
Rybník v krajině
Id: 126002
kombinovaná technika, kvaš/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, zaskleno, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Vlastimil Beneš
Šička
Id: 112717
akvarel/papír, rozměr listu 59,5 x 45 cm, signováno a datováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 300 Kč
Jaroslav Panuška
Vrány
Id: 124617
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 25 cm, signováno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 300 Kč