Čas na serveru 06:14:08

Aukce XLIV./2018

Oldřich Cihelka - Zrcadlení

Oldřich Cihelka
Zrcadlení

Id: 121007

olej/plátno/deska, rozměr 53 x 45 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

6 501

Detail

Karel Havlata - Průhled lesem

Karel Havlata
Průhled lesem

Id: 115704

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

Detail

Bedřich Vaníček - Před zrcadlem

Bedřich Vaníček
Před zrcadlem

Id: 115817

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 30 x 24 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně výstavní štítky, paspartováno, zaskleno, poškozený dekorativní rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Joseph von Berres - Po bitvě

Joseph von Berres
Po bitvě

Id: 115834

olej/karton, rozměr 64 x 80 cm, signováno vlevo dole, původní lehce poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Kuplířka

Kuplířka

Id: 115837

olej/plátno, rozměr 108 x 95,5 cm, signováno vpravo dole A. Heine, kopie podle Jana Vermeera van Delft, malba v ploše poškozena, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Konvolut 21 kusů

Konvolut 21 kusů

Id: 118501

práce na papíře, velikost kreseb od 6,5 x 11,5 cm do 20 x 26 cm, technika akvarely/kombinované techniky/kresby tužkou, některé kusy signované, datované i popsané, vše rámováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
6 000

Detail

Kamil Linhart - Z Řecka

Kamil Linhart
Z Řecka

Id: 119901

olej/sololit, rozměr 58 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 64, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Strnad - Chodky na cestě

Josef Strnad
Chodky na cestě

Id: 121207

olej/plátno, rozměr 70 x 51 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, obraz v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Štolovský - Stromy v květu

Josef Štolovský
Stromy v květu

Id: 121805

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno s věnováním a datací vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Liebscher - Krajina s rybníkem

Karel Liebscher
Krajina s rybníkem

Id: 121809

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 25 x 37 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaromír Jindra - Karlovy Vary

Jaromír Jindra
Karlovy Vary

Id: 122202

kvaš/lepenka, rozměr 49 x 64 cm, signováno vpravo dole, datováno 58, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Jungling - Baletka

Jan Jungling
Baletka

Id: 125603

olej/plátno, rozměr 54,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno, otluky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Augustin Mervart - Rybník v krajině

Augustin Mervart
Rybník v krajině

Id: 126002

kombinovaná technika, kvaš/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, zaskleno, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Vlastimil  Beneš - Šička

Vlastimil Beneš
Šička

Id: 112717

akvarel/papír, rozměr listu 59,5 x 45 cm, signováno a datováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

6 300

Detail

Jaroslav Panuška - Vrány

Jaroslav Panuška
Vrány

Id: 124617

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 25 cm, signováno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

6 300

Detail