Aukce XLIV./2018
Neznačeno
Cesta lesem
Id: 120805
olej/karton, rozměr 40 x 56 cm, dekorativně adjustováno, drobné oděrky na rámu, obraz ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 100 Kč
Rudolf Kremlička
Při toaletě
Id: 123105
kresba/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 1925, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 100 Kč
Pavel Roučka
Postava
Id: 123204
litografie/papír, rozměr ve výřezu 56,5 x 40 cm, signováno, datováno a číslováno uprostřed dole, autorský tisk, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 001 Kč
Karel Jan Sigmund
Na táborsku
Id: 115701
olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, signováno vpravo dole, zvlněný karton, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Jaroslav Král
Zátiší s vázami
Id: 116806
kresba/papír, rozměr 59 x 49 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč
Václav Jansa
Hrad na kopci
Id: 115911
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 000 Kč
Kytice
Id: 120004
olej/karton, rozměr 70 x 58 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, drobné oděrky na malbě
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 000 Kč
Johann Friedrich Hennings
Ve stínu stromů
Id: 121209
olej/lepenka/plátno, rozměr 24 x 32,5 cm, nesignováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč
František Emler
Zátiší
Id: 122501
olej/karton, rozměr 37 x 47 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, zničený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Otakar Hůrka
Břízy u rybníka
Id: 123207
olej/překližka, rozměr 34,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz volný v rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Otakar Synáček
Velká jablka
Id: 123401
olej/plátno, rozměr 73 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 000 Kč
Josef Jelínek
Senoseč
Id: 115706
olej/karton, rozměr 26 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
5 601 Kč
Kovář
Id: 117607
olej/plátno, rozměr 59 x 51 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 555 Kč
Marie Krátká-Mickschová
U horského jezera
Id: 115831
olej/plátno, rozměr 66 x 100 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 500 Kč
Portrét Salvadora Dalího
Id: 117506
fotografie/papír, rozměr 29,5 x 21 cm, vpravo dole "Archív Chochola", vlevo dole popis a datace, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 500 Kč