Čas na serveru 15:50:06

Aukce XLIV./2018

  Neznačeno - Cesta lesem

Neznačeno
Cesta lesem

Id: 120805

olej/karton, rozměr 40 x 56 cm, dekorativně adjustováno, drobné oděrky na rámu, obraz ve výborném stavu

Vyvolávací cena:

6 100

Detail

Rudolf Kremlička - Při toaletě

Rudolf Kremlička
Při toaletě

Id: 123105

kresba/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 1925, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 100

Detail

Pavel  Roučka - Postava

Pavel Roučka
Postava

Id: 123204

litografie/papír, rozměr ve výřezu 56,5 x 40 cm, signováno, datováno a číslováno uprostřed dole, autorský tisk, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 001

Detail

Karel Jan Sigmund - Na táborsku

Karel Jan Sigmund
Na táborsku

Id: 115701

olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, signováno vpravo dole, zvlněný karton, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jaroslav Král - Zátiší s vázami

Jaroslav Král
Zátiší s vázami

Id: 116806

kresba/papír, rozměr 59 x 49 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Václav Jansa - Hrad na kopci

Václav Jansa
Hrad na kopci

Id: 115911

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Autor neurčen - Kytice

Kytice

Id: 120004

olej/karton, rozměr 70 x 58 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, drobné oděrky na malbě

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Johann Friedrich Hennings - Ve stínu stromů

Johann Friedrich Hennings
Ve stínu stromů

Id: 121209

olej/lepenka/plátno, rozměr 24 x 32,5 cm, nesignováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Emler - Zátiší

František Emler
Zátiší

Id: 122501

olej/karton, rozměr 37 x 47 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, zničený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Otakar Hůrka - Břízy u rybníka

Otakar Hůrka
Břízy u rybníka

Id: 123207

olej/překližka, rozměr 34,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz volný v rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Otakar Synáček - Velká jablka

Otakar Synáček
Velká jablka

Id: 123401

olej/plátno, rozměr 73 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

6 000

Detail

Josef Jelínek - Senoseč

Josef Jelínek
Senoseč

Id: 115706

olej/karton, rozměr 26 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

5 601

Detail

  Autor neurčen - Kovář

Kovář

Id: 117607

olej/plátno, rozměr 59 x 51 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

5 555

Detail

Marie Krátká-Mickschová - U horského jezera

Marie Krátká-Mickschová
U horského jezera

Id: 115831

olej/plátno, rozměr 66 x 100 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Portrét Salvadora Dalího

Portrét Salvadora Dalího

Id: 117506

fotografie/papír, rozměr 29,5 x 21 cm, vpravo dole "Archív Chochola", vlevo dole popis a datace, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

Detail