Čas na serveru 00:24:45

Aukce XLIV./2018

Josef Ullmann - Na řece

Josef Ullmann
Na řece

Id: 116502

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, vše v původním stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

60 000

Detail

Ota Bubeníček - Statek z Českomoravské vysočiny

Ota Bubeníček
Statek z Českomoravské vysočiny

Id: 122802

olej/plátno, rozměr 53,5 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno 28, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

60 000

Detail

Příhozy: 69

Ota Janeček - Ptáček v travách

Ptáček v travách

Id: 122917

olej/plátno, rozměr 27,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 83, rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
10 000

60 000

Detail

Příhozy: 61

Ota Janeček - Bílá hora

Bílá hora

Id: 122916

olej/lepenka, rozměr 34 x 38,5 cm, signováno vlevo dole s popisem a datací 1978, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně štítek Národní galerie

Vyvolávací cena:
10 000

58 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 54

Lutobor Hlavsa - Dívka s kloboukem

Lutobor Hlavsa
Dívka s kloboukem

Id: 121703

olej/sololit, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Příhozy: 83

Ludvík Kuba - Rozkvetlá louka

Ludvík Kuba
Rozkvetlá louka

Id: 119801

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 49 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 500

56 000

Detail

Příhozy: 53

Zdeněk Burian - Cestovatel Vráz v Číně

Zdeněk Burian
Cestovatel Vráz v Číně

Id: 121401

kvaš/karton, rozměr ve výřezu 21,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace ke knize E. S. Vráze "Bílý ďábel v Pekingu" 1940

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 61

Gustav Macoun - Průhled alejí

Gustav Macoun
Průhled alejí

Id: 122901

olej/plátno, rozměr 120 x 135 cm, signováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, na zadní straně nažehleny nové okraje plátna, nerámováno

Vyvolávací cena:
8 000

56 000

Detail

Příhozy: 49

František Kaván - Březový háj

František Kaván
Březový háj

Id: 119602

olej/karton, rozměr 39 x 49 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, vše ve velmi dobrém stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
12 000

55 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 54

Kamil Linhart - Moře u Rujány

Kamil Linhart
Moře u Rujány

Id: 119908

olej/sololit, rozměr 72,5 x 98 cm, nesignováno, autorsky olištováno, lokální zašpinění malby, oděrky na rámu, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Příhozy: 66

Olbram Zoubek - Jákob a Támar

Jákob a Támar

Id: 127001

reliéf, cín/zlato, rozměr 34 x 34 cm, signováno na zadní straně, číslováno 91, vydáno v nákladu 100 ks pro Aulos, původní stav, konzultováno Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Adolf Born - Vánoční motiv

Vánoční motiv

Id: 120601

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, věnování, paspartováno, zaskleno, původní stav, původní majitel získal darem od autora

Vyvolávací cena:
10 000

54 000

Detail

Příhozy: 55

  Neznačeno - Psík

Neznačeno
Psík

Id: 115903

olej/plátno, rozměr 40 x 32 cm, obraz v minulosti restaurován, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

53 500

Detail

Příhozy: 65

  Neznačeno - Konvolut dvou kusů

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 114003

Marie Terezie a František I. Štepán Lotrinský v loveckém úboru, olej/plátno, rozměr každého 90 x 73 cm, lehce poškozené rámy i blindrámy, drobně poškozená malba, původní stav, druhá polovina 18. století

Vyvolávací cena:
14 000

53 000

Detail

Jaroslav Horejc - Salome

Jaroslav Horejc
Salome

Id: 122604

patinovaná sádra, celková výška 25 cm, signováno na podstavci, socha v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

52 000

Detail