Aukce XLIV./2018
Josef Ullmann
Na řece
Id: 116502
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, vše v původním stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
60 000 Kč
Ota Bubeníček
Statek z Českomoravské vysočiny
Id: 122802
olej/plátno, rozměr 53,5 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno 28, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 69
Ptáček v travách
Id: 122917
olej/plátno, rozměr 27,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 83, rámováno, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 61
Bílá hora
Id: 122916
olej/lepenka, rozměr 34 x 38,5 cm, signováno vlevo dole s popisem a datací 1978, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně štítek Národní galerie
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
58 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 54
Lutobor Hlavsa
Dívka s kloboukem
Id: 121703
olej/sololit, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
57 000 Kč
Příhozy: 83
Ludvík Kuba
Rozkvetlá louka
Id: 119801
olej/plátno/karton, rozměr 37 x 49 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 53
Zdeněk Burian
Cestovatel Vráz v Číně
Id: 121401
kvaš/karton, rozměr ve výřezu 21,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace ke knize E. S. Vráze "Bílý ďábel v Pekingu" 1940
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 61
Gustav Macoun
Průhled alejí
Id: 122901
olej/plátno, rozměr 120 x 135 cm, signováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, na zadní straně nažehleny nové okraje plátna, nerámováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 49
František Kaván
Březový háj
Id: 119602
olej/karton, rozměr 39 x 49 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, vše ve velmi dobrém stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
55 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 54
Kamil Linhart
Moře u Rujány
Id: 119908
olej/sololit, rozměr 72,5 x 98 cm, nesignováno, autorsky olištováno, lokální zašpinění malby, oděrky na rámu, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 66
Jákob a Támar
Id: 127001
reliéf, cín/zlato, rozměr 34 x 34 cm, signováno na zadní straně, číslováno 91, vydáno v nákladu 100 ks pro Aulos, původní stav, konzultováno Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
55 000 Kč
Vánoční motiv
Id: 120601
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, věnování, paspartováno, zaskleno, původní stav, původní majitel získal darem od autora
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 55
Neznačeno
Psík
Id: 115903
olej/plátno, rozměr 40 x 32 cm, obraz v minulosti restaurován, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
53 500 Kč
Příhozy: 65
Neznačeno
Konvolut dvou kusů
Id: 114003
Marie Terezie a František I. Štepán Lotrinský v loveckém úboru, olej/plátno, rozměr každého 90 x 73 cm, lehce poškozené rámy i blindrámy, drobně poškozená malba, původní stav, druhá polovina 18. století
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
53 000 Kč
Jaroslav Horejc
Salome
Id: 122604
patinovaná sádra, celková výška 25 cm, signováno na podstavci, socha v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
52 000 Kč