Aukce XLIV./2018
Viktor Stretti
Na pláži
Id: 125002
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 27,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, popsáno, datováno, na zadní straně věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, zašpiněná pasparta, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč
František Süsser
Stojící akt
Id: 116601
pálená hlína, celková výška 63 cm, dřevěný podstavec 4,5 cm, signováno na podstavci, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 166 Kč
Kamil Linhart
Pobřeží na Rujaně
Id: 119906
olej/sololit, rozměr 29,5 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 60, oděrky na původním rámu, lokálně poškozená malba
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 166 Kč
Před statkem
Id: 117405
olej/plátno, rozměr 45 x 59 cm, signováno uprostřed dole Schufried, dekorativně adjustováno, na obraze lokální krakeláž, v minulosti odborně restaurováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 099 Kč
Postavy
Id: 117709
papírový reliéf, rozměr listu 37 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 056 Kč
Josef Štolovský
O. Bubeníček při práci ve Volyni
Id: 115821
olej/plátno/karton, rozměr 24 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 000 Kč
František Líbal
Z Timmendorfu
Id: 116803
olej/karton, rozměr 17,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno, původní stav, majitel získal z rodiny autora
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 000 Kč
Radomír Kolář
Klusáci
Id: 117610
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
František Jiroudek
V krajině
Id: 117702
olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
Death NYC
Snoopy
Id: 117801
litografie/papír, velikost listu 32 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole číslováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát a zlatá pečeť
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 000 Kč
Neznačeno
Chlapec
Id: 119302
olej/plátno, rozměr 68 x 54 cm, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen viz foto, 19. století
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 000 Kč
Zarostlý břeh
Id: 121810
olej/karton, rozměr 37,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Jaroslav Panuška
Lesní zátiší
Id: 121907
olej/karton, rozměr 49 x 49 cm, nesignováno, oděrky na rámu, původní stav, štítek na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 000 Kč
Maurice Molinetti
Rozkvetlý sad
Id: 124614
olej/plátno/karton, rozměr 33 x 41 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 000 Kč
Neznačeno
Noční nálada
Id: 124622
olej/plátno, rozměr 20 x 23 cm, poškozený rám, obraz v původním stavu, lokálně znečištěn, okruh A. B. Piepenhagena
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
7 000 Kč