Čas na serveru 12:54:26

Aukce XLIV./2018

Viktor Stretti - Na pláži

Viktor Stretti
Na pláži

Id: 125002

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 27,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, popsáno, datováno, na zadní straně věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, zašpiněná pasparta, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

František Süsser - Stojící akt

František Süsser
Stojící akt

Id: 116601

pálená hlína, celková výška 63 cm, dřevěný podstavec 4,5 cm, signováno na podstavci, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

7 166

Detail

Kamil Linhart - Pobřeží na Rujaně

Kamil Linhart
Pobřeží na Rujaně

Id: 119906

olej/sololit, rozměr 29,5 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 60, oděrky na původním rámu, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

7 166

Detail

  Autor neurčen - Před statkem

Před statkem

Id: 117405

olej/plátno, rozměr 45 x 59 cm, signováno uprostřed dole Schufried, dekorativně adjustováno, na obraze lokální krakeláž, v minulosti odborně restaurováno

Vyvolávací cena:

7 099

Detail

Olbram Zoubek - Postavy

Postavy

Id: 117709

papírový reliéf, rozměr listu 37 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 056

Detail

Josef Štolovský - O. Bubeníček při práci ve Volyni

Josef Štolovský
O. Bubeníček při práci ve Volyni

Id: 115821

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

František Líbal - Z Timmendorfu

František Líbal
Z Timmendorfu

Id: 116803

olej/karton, rozměr 17,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno, původní stav, majitel získal z rodiny autora

Vyvolávací cena:
1 800

7 000

Detail

Radomír Kolář - Klusáci

Radomír Kolář
Klusáci

Id: 117610

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

František Jiroudek - V krajině

František Jiroudek
V krajině

Id: 117702

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

 Death NYC - Snoopy

Death NYC
Snoopy

Id: 117801

litografie/papír, velikost listu 32 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole číslováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát a zlatá pečeť

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Neznačeno - Chlapec

Neznačeno
Chlapec

Id: 119302

olej/plátno, rozměr 68 x 54 cm, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen viz foto, 19. století

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Autor neurčen - Zarostlý břeh

Zarostlý břeh

Id: 121810

olej/karton, rozměr 37,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jaroslav Panuška - Lesní zátiší

Jaroslav Panuška
Lesní zátiší

Id: 121907

olej/karton, rozměr 49 x 49 cm, nesignováno, oděrky na rámu, původní stav, štítek na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Maurice Molinetti - Rozkvetlý sad

Maurice Molinetti
Rozkvetlý sad

Id: 124614

olej/plátno/karton, rozměr 33 x 41 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Neznačeno - Noční nálada

Neznačeno
Noční nálada

Id: 124622

olej/plátno, rozměr 20 x 23 cm, poškozený rám, obraz v původním stavu, lokálně znečištěn, okruh A. B. Piepenhagena

Vyvolávací cena:
3 800

7 000

Detail