Aukce XLIV./2018
Jaromír Kunc
Poslední sníh
Id: 117707
olej/karton, rozměr 22 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
10 500 Kč
Josef Jíra
Deska z letařovic
Id: 118202
grafický list č. 8/70, rozměr ve výřezu 19 x 16 cm, signováno vpravo dole J. Jíra, datováno 92, na zadní straně věnování, z pozůstalosti po Josefu Kemrovi, zaskleno, paspartováno, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
10 500 Kč
Příhozy: 54
Jaroslav Panuška
Rozkvetlé keře
Id: 118702
kombinovaná technika/tempera/lepenka, rozměr 25 x 31 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, zaskleno, oděrky na rámu, zvlněná lepenka, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč
František Tavík Šimon
Z Paříže
Id: 115914
litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Karel Rélink
Na lavičce
Id: 120010
akvarel/kvaš/papír, rozměr 41 x 56 cm, signováno, popsána a datováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 500 Kč
Karel Schauer
Rozkvetlý den
Id: 122001
olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve zcela původním stavu, PO
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Bohumír Dvorský
Prosluněné břízy
Id: 123402
olej/karton, rozměr 46,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 500 Kč
Vlastimil Beneš
Periferie
Id: 123502
olej/plátno, rozměr 50 x 69 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, obraz v původním stavu, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč
František Zikmund
Hospoda v Jistci
Id: 122906
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 47 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 100 Kč
Alfréd Paulmann
Zimní motiv
Id: 123702
olej/plátno, rozměr 48,5 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, značně poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 100 Kč
Salomon Zorn
Motiv z Českého Krulmova
Id: 117601
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 34 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně výstavní číslo
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 099 Kč
Jaroslav Ronek
V přístavu
Id: 123205
pastel/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 003 Kč
Stanislav Feikl
Staroměstské náměstí
Id: 115833
olej/sololit, rozměr 72 x 100 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
František Kupka
Čtyři příběhy bílé a černé
Id: 117507
26 dřevorytů na ručním papíře, v rozměrech 9 x 9,5 až 20 x 15,5 cm, vydáno v roce 1996, číslo 85/300, původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
10 000 Kč
Andělíček I.
Id: 118003
papírový reliéf, velikost listu 42 x 24,7 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 000 Kč