Čas na serveru 15:12:08

Aukce XLIV./2018

Jaromír Kunc - Poslední sníh

Jaromír Kunc
Poslední sníh

Id: 117707

olej/karton, rozměr 22 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

10 500

Detail

Josef Jíra - Deska z letařovic

Josef Jíra
Deska z letařovic

Id: 118202

grafický list č. 8/70, rozměr ve výřezu 19 x 16 cm, signováno vpravo dole J. Jíra, datováno 92, na zadní straně věnování, z pozůstalosti po Josefu Kemrovi, zaskleno, paspartováno, původní stav

Vyvolávací cena:
800

10 500

Detail

Příhozy: 54

Jaroslav Panuška - Rozkvetlé keře

Jaroslav Panuška
Rozkvetlé keře

Id: 118702

kombinovaná technika/tempera/lepenka, rozměr 25 x 31 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, zaskleno, oděrky na rámu, zvlněná lepenka, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

František Tavík Šimon - Z Paříže

František Tavík Šimon
Z Paříže

Id: 115914

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Karel Rélink - Na lavičce

Karel Rélink
Na lavičce

Id: 120010

akvarel/kvaš/papír, rozměr 41 x 56 cm, signováno, popsána a datováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Karel Schauer - Rozkvetlý den

Karel Schauer
Rozkvetlý den

Id: 122001

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve zcela původním stavu, PO

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Bohumír Dvorský - Prosluněné břízy

Bohumír Dvorský
Prosluněné břízy

Id: 123402

olej/karton, rozměr 46,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Vlastimil  Beneš - Periferie

Vlastimil Beneš
Periferie

Id: 123502

olej/plátno, rozměr 50 x 69 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, obraz v původním stavu, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

František Zikmund - Hospoda v Jistci

František Zikmund
Hospoda v Jistci

Id: 122906

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 47 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Alfréd Paulmann - Zimní motiv

Alfréd Paulmann
Zimní motiv

Id: 123702

olej/plátno, rozměr 48,5 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, značně poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Salomon Zorn - Motiv z Českého Krulmova

Salomon Zorn
Motiv z Českého Krulmova

Id: 117601

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 34 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně výstavní číslo

Vyvolávací cena:

10 099

Detail

Jaroslav Ronek - V přístavu

Jaroslav Ronek
V přístavu

Id: 123205

pastel/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 003

Detail

Stanislav Feikl - Staroměstské náměstí

Stanislav Feikl
Staroměstské náměstí

Id: 115833

olej/sololit, rozměr 72 x 100 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František Kupka - Čtyři příběhy bílé a černé

František Kupka
Čtyři příběhy bílé a černé

Id: 117507

26 dřevorytů na ručním papíře, v rozměrech 9 x 9,5 až 20 x 15,5 cm, vydáno v roce 1996, číslo 85/300, původní velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
9 000

10 000

Detail

Olbram Zoubek - Andělíček I.

Andělíček I.

Id: 118003

papírový reliéf, velikost listu 42 x 24,7 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail