Aukce XLIV./2018
V přístavu
Id: 115812
olej/sololit, rozměr 34 x 44 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
13 500 Kč
Příhozy: 56
Bobeš Svoboda
Louka u mlýna
Id: 115813
olej/plátno, rozměr 66 x 54 cm, signováno vlevo dole, datováno 08, oděrky na rámu, volné plátno, obraz ve zcela původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
13 500 Kč
Karel Liebscher
U jezera
Id: 116802
olej/plátno/karton, rozměr 23 x 37 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rámováno viz foto, přiloženo potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 500 Kč
Jan Konůpek
Pod křížem
Id: 116808
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 50 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 33, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 500 Kč
Jaromír Kunc
Českomoravská vysočina
Id: 117708
olej/karton, rozměr 36 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
13 500 Kč
Neznačeno
Rozkvetlá zahrádka
Id: 121914
olej/dřevo, rozměr 30 x 41 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
13 500 Kč
Kamil Lhoták
Nádrž v noci
Id: 123806
litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, vlevo dole č. 27/110, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
13 500 Kč
František Škrabánek
Lipnice
Id: 124204
olej/karton, rozměr 26 x 34 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popsáno a signováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč
Na cestě
Id: 124613
olej/plátno, rozměr 46 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 500 Kč
Kamil Linhart
Pobřeží
Id: 119905
olej/sololit, rozměr 20 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 222 Kč
Alois Moravec
Zimní radovánky
Id: 120003
olej/plátno, rozměr 69 x 98 cm, signováno vpravo dole, datováno, oboustranný obraz, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 100 Kč
František Max
Pražské panorama
Id: 117608
olej/plátno, rozměr 65 x 107 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 000 Kč
Dobroslav Foll
Konvolut dvou kusů
Id: 118206
litografie/papír, velikosti tisků 14 x 25,5 cm a 22,5 x 34 cm, signováno vpravo dole a vlevo dole, autorský tisk, lehce pomačkané rohy větší litografie, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
600 Kč
13 000 Kč
Příhozy: 62
Ferdinand Engelmüller
Zarostlý rybník
Id: 120801
olej/plátno/karton, rozměr 22,5 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 505 Kč
František Jakub
Toaleta
Id: 120201
olej/dřevo, rozměr 23 x 23 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
12 500 Kč