Čas na serveru 01:36:58

Aukce XLIV./2018

Arnošt Hofbauer - Malířova zahrada

Arnošt Hofbauer
Malířova zahrada

Id: 121008

olej/plátno/karton, rozměr 49 x 69 cm, signováno vlevo dole, nepasuje rám, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Přístav na Adrii

Jan Bohumil Pospíšil
Přístav na Adrii

Id: 121905

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Karel Rašek - Nerozluční přátelé

Karel Rašek
Nerozluční přátelé

Id: 124624

olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 1900, oděrky na rámu, obraz v původním velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Olbram Zoubek - Gracie

Gracie

Id: 118005

papírový reliéf, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 509

Detail

Alois Kirnig - Dostaveníčko

Alois Kirnig
Dostaveníčko

Id: 115823

olej/plátno, rozměr 18,5 x24 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, dekorativně adjustováno, obraz ve zcela původním stavu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

  Autor neurčen - Venkovský motiv

Venkovský motiv

Id: 117001

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 30 x 42 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, poškozené novodobé rámování, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Příhozy: 51

Olbram Zoubek - Josef

Josef

Id: 118004

papírový reliéf, velikost listu 21,2 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Gustav Klimt - Nuda Veritas

Gustav Klimt
Nuda Veritas

Id: 121301

serigrafie/ruční papír, velikost listu 98,5 x 27,5 cm, značeno v tisku, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát vydavatelství

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

  Autor neurčen - Na trati

Na trati

Id: 121818

olej/karton, rozměr 35 x 27 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

9 500

Detail

  Autor neurčen - Západ slunce nad krajinou

Západ slunce nad krajinou

Id: 122905

olej/plátno, rozměr 32 x 40 cm, signováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František  Hudeček - Nízký přelet nad městem

František Hudeček
Nízký přelet nad městem

Id: 125501

kombinovaná technika/akvarel/tuž/papír, velikost listu 15 x 21 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, původní adjustace

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Anton Fikulka - Letní den

Anton Fikulka
Letní den

Id: 125604

olej/plátno/karton, rozměr 43 x 55 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

  Neznačeno - Konvolut dvou kusů

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 106809

kresba rudkou/papír, rozměry listů: 27,5 x 19,5 cm a 15,5 x 22,5 cm, volně loženo, nerámováno, 18. století ?, původní stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Fernand Vácha - Dáma v kočáru

Fernand Vácha
Dáma v kočáru

Id: 118901

pastel/papír, rozměr 25,5 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Viktor Vasarely - Kompozice

Viktor Vasarely
Kompozice

Id: 120001

litografie/papír, rozměr tisku 103 x 54 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 128/250, volně loženo

Vyvolávací cena:

9 000

Detail