Aukce XLIV./2018
Arnošt Hofbauer
Malířova zahrada
Id: 121008
olej/plátno/karton, rozměr 49 x 69 cm, signováno vlevo dole, nepasuje rám, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Přístav na Adrii
Id: 121905
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 000 Kč
Karel Rašek
Nerozluční přátelé
Id: 124624
olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 1900, oděrky na rámu, obraz v původním velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 000 Kč
Gracie
Id: 118005
papírový reliéf, velikost listu 21,5 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 509 Kč
Alois Kirnig
Dostaveníčko
Id: 115823
olej/plátno, rozměr 18,5 x24 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, dekorativně adjustováno, obraz ve zcela původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 500 Kč
Venkovský motiv
Id: 117001
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 30 x 42 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, poškozené novodobé rámování, lokálně poškozená malba
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 500 Kč
Příhozy: 51
Josef
Id: 118004
papírový reliéf, velikost listu 21,2 x 15 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 500 Kč
Gustav Klimt
Nuda Veritas
Id: 121301
serigrafie/ruční papír, velikost listu 98,5 x 27,5 cm, značeno v tisku, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát vydavatelství
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 500 Kč
Na trati
Id: 121818
olej/karton, rozměr 35 x 27 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 500 Kč
Západ slunce nad krajinou
Id: 122905
olej/plátno, rozměr 32 x 40 cm, signováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč
František Hudeček
Nízký přelet nad městem
Id: 125501
kombinovaná technika/akvarel/tuž/papír, velikost listu 15 x 21 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, původní adjustace
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 500 Kč
Anton Fikulka
Letní den
Id: 125604
olej/plátno/karton, rozměr 43 x 55 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč
Neznačeno
Konvolut dvou kusů
Id: 106809
kresba rudkou/papír, rozměry listů: 27,5 x 19,5 cm a 15,5 x 22,5 cm, volně loženo, nerámováno, 18. století ?, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Fernand Vácha
Dáma v kočáru
Id: 118901
pastel/papír, rozměr 25,5 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč
Viktor Vasarely
Kompozice
Id: 120001
litografie/papír, rozměr tisku 103 x 54 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 128/250, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 000 Kč