Čas na serveru 14:09:07

Aukce XLIV./2018

  Autor neurčen - Pražské panorama

Pražské panorama

Id: 115825

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, signováno vpravo dole, 19. století, obraz v minulosti pravděpodobně čištěn, nerámováno viz foto

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 58

Olbram Zoubek - Žena v nice a stín

Žena v nice a stín

Id: 126601

reliéf, cín/zlato, rozměr 34,5 x 12 cm, značeno na zadní straně, na zadní straně štítek z Díla ČFVU s popisem a ev. číslem, rok vzniku 1976, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

39 100

Detail

Ludwig Dill - Rybáři v přístavu

Ludwig Dill
Rybáři v přístavu

Id: 123701

olej/plátno, rozměr 74 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz v minulosti restaurován, na několika místech lokálně poškozená malba, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 63

Gustav Macoun - Rozkvetlý kraj

Gustav Macoun
Rozkvetlý kraj

Id: 120803

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 09, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, velmi raná práce, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

38 500

Detail

Ondřej  Sekora - Z knihy Žertíky pro malé čertíky

Ondřej Sekora
Z knihy Žertíky pro malé čertíky

Id: 118205

kombinovaná technika/tuš/akvarel/lepenka, rozměr 36,5 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 52

  Neznačeno - Alpský motiv

Neznačeno
Alpský motiv

Id: 121201

olej/plátno, rozměr 48 x 63 cm, oděrky na rámu, obraz v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 54

František Kaván - Zavátá alej

František Kaván
Zavátá alej

Id: 121601

olej/karton, rozměr 40 x 51 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, novodobě rámováno, obraz v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
11 000

38 000

Detail

Kamil Lhoták - Auta a balón

Kamil Lhoták
Auta a balón

Id: 124102

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1970, paspartováno, zaskleno, rámováno, v kresbě lokálně hnědé tečky

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

František Kaván - Cesta svahem

František Kaván
Cesta svahem

Id: 126701

olej/lepenka, rozměr 24,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, kolem roku 1907, horní levý roh lepenky poškozený, poškozený rám, zaskleno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
10 000

38 000

Detail

  Neznačeno - Dívka u sekretáře

Neznačeno
Dívka u sekretáře

Id: 115826

olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, kolem roku 1900, dobově rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 62

František Slabý - Zrcadlení

František Slabý
Zrcadlení

Id: 116501

olej/plátno, rozměr 33,5 x 47 cm, signováno vlevo dole, datováno, lokálně poškozená malba viz foto, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

37 000

Detail

Příhozy: 48

Jan  Bauch - Golgota

Jan Bauch
Golgota

Id: 119402

kvaš/lepenka, rozměr ve výřezu 56,5 x 36,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, autorský rám

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 49

Jaroslav Panuška - Pán Bůh s náma a zlý pryč

Jaroslav Panuška
Pán Bůh s náma a zlý pryč

Id: 120302

tuž/papír, rozměr listu 29 x 21 cm, signováno vlevo dole a popsáno, oříznuté rohy, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 55

Vojtěch  Sedláček - Návrat do vsi

Vojtěch Sedláček
Návrat do vsi

Id: 121603

tempera/karton, rozměr ve výřezu 36 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, paspartováno, zaskleno, rámováno, vše ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 50

Jan Kutálek - Čert

Jan Kutálek
Čert

Id: 115843

pálená hlína/glazováno, výška 24,5 cm, signováno na spodu, původní výborný stav

Vyvolávací cena:

36 110

Detail

Příhozy: 49