Aukce XLIV./2018
Pražské panorama
Id: 115825
olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, signováno vpravo dole, 19. století, obraz v minulosti pravděpodobně čištěn, nerámováno viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 58
Žena v nice a stín
Id: 126601
reliéf, cín/zlato, rozměr 34,5 x 12 cm, značeno na zadní straně, na zadní straně štítek z Díla ČFVU s popisem a ev. číslem, rok vzniku 1976, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
39 100 Kč
Ludwig Dill
Rybáři v přístavu
Id: 123701
olej/plátno, rozměr 74 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz v minulosti restaurován, na několika místech lokálně poškozená malba, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 63
Gustav Macoun
Rozkvetlý kraj
Id: 120803
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 09, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, velmi raná práce, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 500 Kč
Ondřej Sekora
Z knihy Žertíky pro malé čertíky
Id: 118205
kombinovaná technika/tuš/akvarel/lepenka, rozměr 36,5 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 52
Neznačeno
Alpský motiv
Id: 121201
olej/plátno, rozměr 48 x 63 cm, oděrky na rámu, obraz v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 54
František Kaván
Zavátá alej
Id: 121601
olej/karton, rozměr 40 x 51 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, novodobě rámováno, obraz v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
38 000 Kč
Kamil Lhoták
Auta a balón
Id: 124102
kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1970, paspartováno, zaskleno, rámováno, v kresbě lokálně hnědé tečky
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 000 Kč
František Kaván
Cesta svahem
Id: 126701
olej/lepenka, rozměr 24,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, kolem roku 1907, horní levý roh lepenky poškozený, poškozený rám, zaskleno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
38 000 Kč
Neznačeno
Dívka u sekretáře
Id: 115826
olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, kolem roku 1900, dobově rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 62
František Slabý
Zrcadlení
Id: 116501
olej/plátno, rozměr 33,5 x 47 cm, signováno vlevo dole, datováno, lokálně poškozená malba viz foto, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 48
Jan Bauch
Golgota
Id: 119402
kvaš/lepenka, rozměr ve výřezu 56,5 x 36,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, autorský rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 49
Jaroslav Panuška
Pán Bůh s náma a zlý pryč
Id: 120302
tuž/papír, rozměr listu 29 x 21 cm, signováno vlevo dole a popsáno, oříznuté rohy, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 55
Vojtěch Sedláček
Návrat do vsi
Id: 121603
tempera/karton, rozměr ve výřezu 36 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, paspartováno, zaskleno, rámováno, vše ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 50
Jan Kutálek
Čert
Id: 115843
pálená hlína/glazováno, výška 24,5 cm, signováno na spodu, původní výborný stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 110 Kč
Příhozy: 49