Čas na serveru 15:59:35

Aukce XLIV./2018

Marie Krátká-Mickschová - Starý mlýn

Marie Krátká-Mickschová
Starý mlýn

Id: 115811

olej/plátno, rozměr 42 x 58 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jan  Zrzavý - Golgota

Golgota

Id: 118803

litografie/papír, velikost tisku 18,5 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, signatura není autentická, na zadní straně signováno monogramem, datováno, číslováno 8/12, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Květinové zátiší

František Daněk - Sedláček
Květinové zátiší

Id: 121915

olej/karton, rozměr 65 x 45 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Příhozy: 49

Adolf Born - Pantheon egyptských bohů

Pantheon egyptských bohů

Id: 122401

litografie/papír, rozměr tisku 35,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 17/83, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

  Neznačeno - Na cestě krajinou

Neznačeno
Na cestě krajinou

Id: 124615

olej/karton, rozměr 25 x 39 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Příhozy: 67

František Kaván - Zima u lesa

František Kaván
Zima u lesa

Id: 125801

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 26,5 x 38,5 cm, signováno s věnováním vlevo dole, vpravo dole popis, kolem roku 1913, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Kamil Linhart - Cizí planeta

Kamil Linhart
Cizí planeta

Id: 119907

malba/koláž/sololit, rozměr 16,5 x 28,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, autorsky olištováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Alfons Mucha - Návrh plakátu

Alfons Mucha
Návrh plakátu

Id: 106501

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
14 000

18 500

Detail

Adolf Born - Přímá linka Praha Krkonoše

Přímá linka Praha Krkonoše

Id: 120016

litografie/papír, rozměr tisku 40 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 16/70, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Charles Félix E.  Deshayes - Podzimní nálada

Charles Félix E. Deshayes
Podzimní nálada

Id: 121811

olej/dřevo, rozměr 26,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, velmi dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

František Drtikol - Lesní potok

František Drtikol
Lesní potok

Id: 122110

olej/překližka, rozměr 48 x 57,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, novodobě olištováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Adolf Born - Robinson

Robinson

Id: 123202

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 38/70, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Josef Váchal - Dva psi

Josef Váchal
Dva psi

Id: 123206

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 35 x 48 cm, signováno vpravo dole s datací, vlevo dole popis a číslování, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Děvče ze Slušovic

Josef Václav Směšný - Barnet
Děvče ze Slušovic

Id: 124601

olej/plátno, rozměr 76 x 57 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Vincenc Havel - Torzo

Vincenc Havel
Torzo

Id: 126305

bronzová plastika, výška figury 40 cm, výška žulového podstavce 9 cm, nesignováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

18 500

Detail