Aukce XLIV./2018
Marie Krátká-Mickschová
Starý mlýn
Id: 115811
olej/plátno, rozměr 42 x 58 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 500 Kč
Golgota
Id: 118803
litografie/papír, velikost tisku 18,5 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, signatura není autentická, na zadní straně signováno monogramem, datováno, číslováno 8/12, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 500 Kč
František Daněk - Sedláček
Květinové zátiší
Id: 121915
olej/karton, rozměr 65 x 45 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 500 Kč
Příhozy: 49
Pantheon egyptských bohů
Id: 122401
litografie/papír, rozměr tisku 35,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 17/83, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 500 Kč
Neznačeno
Na cestě krajinou
Id: 124615
olej/karton, rozměr 25 x 39 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
19 500 Kč
Příhozy: 67
František Kaván
Zima u lesa
Id: 125801
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 26,5 x 38,5 cm, signováno s věnováním vlevo dole, vpravo dole popis, kolem roku 1913, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
19 500 Kč
Kamil Linhart
Cizí planeta
Id: 119907
malba/koláž/sololit, rozměr 16,5 x 28,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, autorsky olištováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 000 Kč
Alfons Mucha
Návrh plakátu
Id: 106501
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
18 500 Kč
Přímá linka Praha Krkonoše
Id: 120016
litografie/papír, rozměr tisku 40 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 16/70, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 500 Kč
Charles Félix E. Deshayes
Podzimní nálada
Id: 121811
olej/dřevo, rozměr 26,5 x 35 cm, signováno vlevo dole, velmi dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 500 Kč
František Drtikol
Lesní potok
Id: 122110
olej/překližka, rozměr 48 x 57,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, novodobě olištováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 500 Kč
Robinson
Id: 123202
litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 38/70, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 500 Kč
Josef Váchal
Dva psi
Id: 123206
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 35 x 48 cm, signováno vpravo dole s datací, vlevo dole popis a číslování, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 500 Kč
Josef Václav Směšný - Barnet
Děvče ze Slušovic
Id: 124601
olej/plátno, rozměr 76 x 57 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 500 Kč
Vincenc Havel
Torzo
Id: 126305
bronzová plastika, výška figury 40 cm, výška žulového podstavce 9 cm, nesignováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 500 Kč