Čas na serveru 04:00:42

Aukce XLIV./2018

  Autor neurčen - Dáma s náhrdelníkem

Dáma s náhrdelníkem

Id: 117401

olej/plátno, rozměr 90 x 75 cm, signováno vpravo dole, datováno 1916, nerámováno, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:
2 800

8 000

Detail

Skupina umělců - Dort pro V. Preclíka

Skupina umělců
Dort pro V. Preclíka

Id: 117411

dřevěný dort složený z dílů od jednotlivých umělců viz foto, přiložena dokumentace k samotné akci "Vladimír Preclík neznámý" konané 26. 2. 2009 a soubor fotografií, původní stav

Vyvolávací cena:
7 000

8 000

Detail

  Neznačeno - Na cestě

Neznačeno
Na cestě

Id: 117711

olej/plátno, rozměr 53 x 79 cm, oděrky na rámu, lehce poškozená malba, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Karel Liebscher - Městečko

Karel Liebscher
Městečko

Id: 115910

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 28 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

František Emler - Bretaň

František Emler
Bretaň

Id: 119401

tempera/lepenka, rozměr 31 x 41 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

  Autor neurčen - Rybář

Rybář

Id: 120208

olej/lepenka, rozměr 17 x 23 cm, monogram vlevo dole, v minulosti odborně čištěno, vše ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Ester Martinčeková-Šimerová - Hory

Ester Martinčeková-Šimerová
Hory

Id: 121210

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 33,5 cm, signováno monogramem vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

  Autor neurčen - Závodník

Závodník

Id: 121819

olej/dřevo, rozměr 24 x 33 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

8 000

Detail

Otakar Hůrka - Tůňka

Otakar Hůrka
Tůňka

Id: 124202

olej/plátno, rozměr 45 x 49 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 200

8 000

Detail

Louis Icart - Loučení

Louis Icart
Loučení

Id: 126201

barevná litografie/papír, velikost tisku 44,5 x 54,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Antonín Majer - V kavárně

Antonín Majer
V kavárně

Id: 120206

olej/plátno, rozměr 27 x 46 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, drobná trhlinka plátna, vše v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:
1 200

7 580

Detail

Příhozy: 49

Olbram Zoubek - Karneval

Karneval

Id: 102902

papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 4/12, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Stanislav Lolek - Svítání

Stanislav Lolek
Svítání

Id: 116801

olej/karton, rozměr ve výřezu 18 x 22 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Cyril Bouda - Zátiší

Cyril Bouda
Zátiší

Id: 117410

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

7 500

Detail

Josef Palouš - Brankář

Josef Palouš
Brankář

Id: 121912

bronz na žulovém podstavci, celková výška 38 cm, signováno na plintě, původní starý odlitek v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail