Aukce XLIV./2018
Dáma s náhrdelníkem
Id: 117401
olej/plátno, rozměr 90 x 75 cm, signováno vpravo dole, datováno 1916, nerámováno, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
8 000 Kč
Skupina umělců
Dort pro V. Preclíka
Id: 117411
dřevěný dort složený z dílů od jednotlivých umělců viz foto, přiložena dokumentace k samotné akci "Vladimír Preclík neznámý" konané 26. 2. 2009 a soubor fotografií, původní stav
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
8 000 Kč
Neznačeno
Na cestě
Id: 117711
olej/plátno, rozměr 53 x 79 cm, oděrky na rámu, lehce poškozená malba, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 000 Kč
Karel Liebscher
Městečko
Id: 115910
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 28 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 000 Kč
František Emler
Bretaň
Id: 119401
tempera/lepenka, rozměr 31 x 41 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 000 Kč
Rybář
Id: 120208
olej/lepenka, rozměr 17 x 23 cm, monogram vlevo dole, v minulosti odborně čištěno, vše ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
Ester Martinčeková-Šimerová
Hory
Id: 121210
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 33,5 cm, signováno monogramem vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč
Závodník
Id: 121819
olej/dřevo, rozměr 24 x 33 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 000 Kč
Otakar Hůrka
Tůňka
Id: 124202
olej/plátno, rozměr 45 x 49 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
8 000 Kč
Louis Icart
Loučení
Id: 126201
barevná litografie/papír, velikost tisku 44,5 x 54,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 000 Kč
Antonín Majer
V kavárně
Id: 120206
olej/plátno, rozměr 27 x 46 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, drobná trhlinka plátna, vše v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 580 Kč
Příhozy: 49
Karneval
Id: 102902
papírový reliéf, velikost listu 45 x 42 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 4/12, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 500 Kč
Stanislav Lolek
Svítání
Id: 116801
olej/karton, rozměr ve výřezu 18 x 22 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
Cyril Bouda
Zátiší
Id: 117410
litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
7 500 Kč
Josef Palouš
Brankář
Id: 121912
bronz na žulovém podstavci, celková výška 38 cm, signováno na plintě, původní starý odlitek v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 500 Kč